Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 24 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 24 éves fiú és 19 lány életvitele miben különbözik? Mármint olyan különbségek amik a korkülönbségből adódhatnak

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól hogy a lány tanul-e, mert ha igen, akkor ő még 4 évig eltartott, míg a fiú már dolgozik.
2016. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Én még 24 évesen egyetemista vagyok és néha kis mellékesben diákmunkázom, de randiztam már olyan 19 éves lánnyal, aki középsuli után egyből dolgozni ment és már többet dolgozott az életben, mint én.

Szóval nem sokat segítettél a kérdéssel, mert nem sok konkrétat lehet tudni a két emberről.


Amúgy nem hiszem hogy annyira különböznének egymástól általában.

2016. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem olyan nagyon sok különbség nem adódhat a korból kifolyólag. Nyilván a 24 éves már talán többet látott a világból, neki (feltételezem, még ha egyetemista is) több tapasztalata lehet esetleg az önállóság, felelősségvállalás kérdésében, mert neki nem új dolog a hirtelen jött felnőtt lét (a 19 éves végülis, csak egy éve szavazhat, és egyébként is elég kevés az a szülő, aki a 19 éves lányát egyenrangú felnőttként kezeli). Plusz ugye lehet, hogy 24 évesen már túl van a nagy bulizásos, szabadságos, életélvezős mizérián, és inkább komolyabb szándékkal fordul a jövő felé, felelősen és előrelátóan (én naivan gondolom ezt így, persze, feltételezem azért elég kevés ilyen 24 éves van), a 19 évesek meg még a legritkább esetekben (akár dolgozik, akár tanul) terveznek pár hónapnál-évnél hosszabb távra.


Szerintem ezek, és ezek is a nagy általánosságok, ami vagy igaz az adott személyekre, vagy nem. Egyébként nem hiszem, hogy az az 5 év olyan kardinális lenne. Párkapcsolat szempontjából legalábbis szerintem nem kellene problémásnak lennie.

2016. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!