Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 év korkülönbségből mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 év korkülönbségből mi lehet?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a férfi 36...

Igazából, nem párkapcsolat néven fut ez a dolog, nem bonyolítjuk túl. Viszont nagyon különleges számomra az, ami kettőnk közt történik. Órákon át tudok vele beszélgetni, nagyon komoly dolgokról, amiket egy teljesen más szemszögből láthatok általa. (Igen, gondolom ebben nagy szerepet játszik az a majd' 20 év tapasztalata, ami nekem nincs meg :)) ) Mikor vele vagyok, tehát, testi kapcsolatot értek ez alatt, olyankor úgy érzem, ő ledönti a korlátaimat. Úgy bánik velem, hogy tökéletesen nőnek, és tökéletesen szabadnak érzem magam mellette. Nem vagyok belé szerelmes, arról szó sincs. Sőt! Mellette összeszedettebb, körültekintőbb, tudatosabb vagyok, mint ennek előtte. Ő azt mondta, kedvel engem, illetve ezt tapasztaltam a viselkedésén is. Érettebbnek tart a koromnál, szívesen van velem, értékel...

Az még fontos megjegyzés lenne, hogy ő nem tudta, hogy én ennyi vagyok, kicsit idősebbnek mondtam magam...

De most mégis van köztünk valami, amivel egyik oldalon sem bántunk meg senkit, családok szétszakításáról szó sincs, se otthon ülő feleség/barát elől sem menekül senki... Szerintetek mit lehet ebből kihozni? Milyen jövőt jósolnátok neki, esetleges tapasztalatok alapján is?



2015. máj. 9. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Apakomplexus felsőfokon.
2015. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Balfácán ***** válasza:
84%
Ha mit lehet... Így kezded, hát nem sokat! Szeress, és hagyd hogy szeressenek! A beszélgetések fontosak, de őszintének kell lenni! Te örülsz a tapasztalt férfinek, ő meg örül a fiatal hódításának. Ennyi az egész!
2015. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Az elsőnek igaza van, és elég csak a kérdést elolvasni, ebből csak egy rövid kapcsolat lehet. Te egy kis taknyos vagyontalan liba vagy, ő meg egy pénzes öregedő férfi. Biztos bejön neked, hogy majd eltartana, van kocsija háza stb. de pl 10 év mulva mikor fiatal csinos nő leszel, ő lehet egy ráncos vénember. Szüval ez nagyon erős apakomplexus, amit kezeltetned kéne. Biztos nagyon viszkedhet oda lent, hogy idáig fajulsz. Szüleid tudnak róla? vagy ahhoz már nincs elég merszed, hogy elmond?
2015. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ismerem az édesapámat, noha a szüleim el is váltak, annak idején tartottam is vele a kapcsolatot. Történt egy csúnya eset, azóta nem beszélünk. Sosem kedveltem igazán, az életemből pedig nem hiányzott. Kiskoromban is ott volt a nagyapám (most is életerős, sokan az apámnak hiszik), ő és a nagyanyám, édesanyám, testvérem bőven elegek voltak. Nem éreztem a hiányát... :) nem hinném, hogy erről van szó :)
2015. máj. 9. 20:33
 5/17 A kérdező kommentje:

Nos, valahol éreztem, hogy ez lesz belőle :)

Pénzem van elég, és igen, NEKEM van pénzem, nem a szüleimből élek. 17 évesen is lehet függetlennek lenni. Nem vágyom a pénzére, sajnos, ez nem talált :)

Szép vagyok, okos, van jövőm... igazából azt sem mondhatnám, hogy bármi hiányzik az életemből. Akit eddig akartam, megkaptam. És nem, nem viszket ott lent, szoktam mosakodni :)

2015. máj. 9. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:
mivel 17 vagy, semmilyet. tényleg tapasztalatlan vagy még az életben, bőven lesz még más pasi az életedben.
2015. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki, hogy örömet találsz benne és ő Benned.

Az élet folyamatos változás, tanulás, fejlődés, kapsz tőle dolgokat és ő is Tőled. Mondhajták sokan, hogy nem leszel vele együtt örökre, de egy 20 éves sráccal se lennél életed végéig valószínűleg.

2015. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom te is benyögöd azt a szomösos dumát, hogy jaaaj de akorombelieek között niincs iiis normáliis fiuuu, miind gyerekeees..

Milyen munkája van egy 17 éves gyereknek, ami miatt ilyen sok pénze lenne? (el tudom képzelni, hisz öreg fazonokra buksz)

2015. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

17 évesen független? eez igen.. :D

nyári diákmunkákat én is vállaltam középsuilba, meg fősulin, de kb annyira volt jó, hogy elmenjek belőle nyaralni, max egy két apróság. Gondolom van vmi profi szerződésed akkor, főleg mert szép és okos vagy.

2015. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem gond,hogy privátban válaszolok.
2015. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!