Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt feszegetik hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt feszegetik hogy a nők a jól kereső férfiakat keresik miért nem tanultak?

Figyelt kérdés
Csak tanulàssal lehet fejlődni,és jó munkát keresni. Aki nem tanult, munkanélküli az mit vár?
2016. márc. 6. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem ezt a kérdést.Azok a nők miért nem tanultak akik a férfitól várják,hogy jól keressen?
2016. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sokszor olvastam ezt a problémát. Pasik írják nem a nők.
2016. márc. 6. 10:23
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
A tanulásnak meg a jól fizető állásnak nincs sok köze egymáshoz.
2016. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Én kb. 30%-át fektettem az egyetembe annak az energiának, mint a tanulós, elszánt évfolyamtársaim, és csúsztam is. Kettesekkel bukdácsoltam át a vizsgákon és utáltam minden percét az egésznek.

Én most nettó 350 és 400 között keresek havonta 25 évesen, ők átlag 130-150-et.

A tanuláshoz van a legkevesebb köze a dolognak.

Bár nem is feszegetem, hogy a nők miért a jól kereső férfiakat keresik :D

2016. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
baromira nem csak a tanuláson múlik, az csak a 30%-a köbö
2016. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Fontos a tanultság, de sajnos azon múlik ki mennyire bünöző jellem. Egy genya sikkasztós sokkal jobb életet él majd, mint a mintaember.


Másik a kapcsolati tőke. Nekem pl. egyáltalán nincsenek ismerőseim. Így mindig alulra kerülök a szintemen és sosem léphetek előre, mert mindenki megutál hamar.

2016. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4. vagyok, 6-osnak mondom, még csak ez se igaz. Egyszerűen meg kell találni azt a dolgot, amihez az ember ért is/jó benne, és amit meg is fizetnek. Ehhez nem kell bűnözni, sikkasztani, csalni, csak jónak lenni valamiben, amihez nem ért mindenki.
2016. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#7


És olyan országban élni ahol ezt értékelik... Én ha valami nagyobb országban élnék tuti író lennék már, vagy ilyen genya gúnyolódós-ember. De itthon még a jobb könyvek se fogynak. Csak a kötelezők - kényszerből - és a gagyi fogyókúrás/szakács könyvek. Ja, meg Frei Tamás "hazudozzunk a magyar politikai életről" könyvei.

2016. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 MolotovPunk ***** válasza:

Tanulással jól keresni?Ebben az országban ez pont nem igaz.Itt az igazgatókon,politikusokon meg managereken kívül senki sem keres túlzottan jól.

Én nem akarom növelni az otthonülős munkanélküli diplomások számát...Sosem érdekelt a diploma dolog sem.1-2 jó szakma számomra sokkal többet ér.Meg igazából nem attól lesz valaki művelt ember,hogy magas végzettsége van.

Mellesleg egy jó szakmunkás,aki szakmájában dolgozik jó helyen az elképzelhető,hogy többet kereshet egy irodában ülő diplomásnál.Nyugaton pláne.

Továbbá én a szakmámmal Németországban valószínűleg sok pénzt kereshetnék.Nem véletlenül van az is,hogy a diplomások nagy része is már inkább nyugat Európába megy ki dolgozni.Tehát a kérdésed jó nagy baromság...

2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MolotovPunk ***** válasza:

Személy szerint én nem állítom azt,hogy minden nőnek jó módban élő magas keresetű pasi kellene...

Egyébként meg melóhelyemen pont olyan igazgatóhelyettes van,akinek érettségije van és ennyi.Valószínűleg jobban is keres,egy több diplomás embernél.

(A kapcsolat meg a befolyás a fontos manapság,nem feltétlenül a végzettség.)

2016. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!