Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyom egy kapcsolatra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom egy kapcsolatra, viszont senki mellett nem tudom elkötelezni magam, mert attól félek találok jobbat. Ez normális?

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez önzés.
2015. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább szánalmas.
2015. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés XD
2015. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális!

Te se tudod valójában, hogy mit akarsz. Plusz még nem jött el számodra a megfelelő, mert akkor nem ilyen szánalmasan viselkednél.

2015. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy önző és szánalmas hozzáállás, de mindig ezt érzem, ha eljutok valakivel egy bizonyos pontig egy kapcsolatba, és inkább kihátrálok. Nem tudom, hogy változtathatnék ezen.
2015. dec. 19. 13:31
 6/12 anonim válasza:
Nem normális. Ha nem változtatsz ezen, nem leszel boldog.
2015. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdj önvizsgálatba, ismerd meg magad, hogy miért viselkedsz így. Ezt csak te tudod egyedül megoldani, más nem.
2015. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Félsz a csalódástól,pedig azon át kell esni.Még a legjobbnak tűnő nő vagy férfi se tökéletes, fel fogsz fedezni mindegyikben hibát.A saját gyengeségedet kompenzálod ezzel, magadtól félsz. Az a normális, ha tudod a másikról a legrosszabbat, de neked ő a legjobb és neki te.Nem az a kérdés,hogy találsz-e jobbat, hanem h.együtt jók lesztek-e. Ami taszító benned sokaknak, neki lehet pont azért fogsz tetszeni.
2015. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te kötődni és boldognak lenni félsz, nem attól hogy találnál jobbat. Nem tudsz igazán megbízni, hinni a másikban. Így nem tudsz teljesen megnyílni. Gondolom volt egy vagy több csalódásod. Te konkrétan, elvárod hogy, teljes mértékben megfeleljen, minden nemű követelményednek, és csettintésre az legyen, amit csak akarsz. Önzőség. Viszont, még saját magad sem vagy tisztában az érzéseiddel, nem ismered eléggé magad.

Szerintem, nem valami sok embert ismerhetsz igazán, belülről. Max, egy adott csoporton belül. Ez pedig a családi kötelék. Neveltetésből fakad ez a probléma. Nem tanítottak meg arra, milyen adni, nyújtani valamit önzetlenül. Ehhez társulhat makacsság.

Lehet, azt keresed, amit a legelső szerelmed tudott neked nyújtani a kapcsolat elején.

Ennek, csak te vagy egyedül a tudója.


Ha nem így van, szólj, írj bátran. A véleményem, csupán, hipotézis, feltételezés. Nem biztos hogy így van.

Mélyen magadban van a megoldás a problémádra. A tudat alattidban. Ülj le, és gondolkozz. Végezz önértékelést, mi az amitől, erre a gondolatra jutottál. Hogy mitől félsz valójában, és mi az amit igazán szeretnél.

2015. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a sok választ! :)

Másrészt nem hiszem hogy bármi nagyobb trauma ért gyerekkoromban. Mondjuk a szüleim elváltak, anyukám nevelt fel, akivel nagyon jó a kapcsolatom, és apukámmal is egész jól elvagyok, bár ritkán látom. Nagy csalódás sem ért, randiztam már egy pár fiúval, viszont még sose voltam igazán szerelmes. Pont emiatt, amit leírtam, hogy mindig kihátrálok a kapcsolatból. Lehet hogy az is lehet a dologban, hogy félek egy kapcsolattól, mindig úgy éreztem hogy azzal az ember egy kicsit elveszíti a szabadságát is. Bár az is lehet, hogy még csak nem találtam olyan fiút, aki mellett ez nem zavarna. Legalábbis remélem, hogy egyszer jön valaki, akibe tényleg bele tudok szeretni..:)

2015. dec. 20. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!