Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfitől egy hosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfitől egy hosszú, szoros ölelés jelent bármit, ha részeg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem akart elesni.
2016. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne jelentene. Egy pillanatra azt hitte, hogy egy oszlopnak támaszkodik, és megnyugodott.
2016. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
37%
Rengeteg mindent jelenthet, leginkább a szeretetét akarja kimutatni amit ilyen állapotában úgy érez, hogy józanul nem képes, vagy nem kellő képen csinálja. Ilyenkor rengeteg hosszú öleléseket kaphat az ember amire a leginkább nem vágyik. (Az én esetemben egyszerűen rühellem)
2016. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha közben nem hány le...
2016. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen és betépve az ember könnyen sír és könnyen ölelkezik. Nem jelent semmit, hisz nincs is magánál az illető.
2016. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személyiségtől függ, nem nemtől. Lány vagyok, de nem szoktam random embereket ölelgetni, akár józan vagyok, akár részeg. Csakis azt, aki jelent is nekem valamit.

Azt a férfit meg te ismered, nem mi.

2016. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok minden lehet a háttérben, egy részeg ember sokkal emocionálisabb, annyiban biztos lehetsz, hogy kedvel téged. Más jelekből, az eddigi viselkedésének komplexitásából sokkal többet tudhatsz meg arról, mit is érez irántad konkrétan.


Nálam ez pénteken konkrétan azt jelentette, hogy kicsit belezúgtam a leányzóba. :) Hmmm... "kicsit"... nem telik el úgy 10 perc, hogy ne gondolnék rá. :D

2016. márc. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol elnyomja az emberben a gátlásokat, és 2 irányba viheti el őket. A kisebbik rétegből feljön az elnyomott agresszió, mint belőlem is, a agresszív kismalac olyankor senki hozzám képest. A másik rétegből meg az érzelmek törnek elő. Szerintem ennyi, az illető szeret, kedvel, megbizik benned, ennyi, nem kell sexuális vonalra terelni a dolgot.
2016. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PWDKaller válasza:
Persze jelent , meg szeretne hágni csak olyan részeg hogy inkább meggondolta magát. De az is lehet , hogy csak közben elszunyókált picit ...
2016. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gondolom hogy szédült,azért kapaszkodott hosszan.
2016. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!