Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki fog alakulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki fog alakulni a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Na sziasztok!


Most nekem , alakul egy fiúval én 23éves vagyok ő pedig 27... találkozgatunk nagyon jól elvagyunk egymással voltunk is az igazat megmondva együtt de hivatalosan még nem a párom igazából szeretném megkérdezni hogy ha egy hónapja tart ez így akkor ebből lehet e valami? én rákérdeztem azt mondta ő szerinte igen csak nem akarja elkapkodni én nagyon megszerettem és jól érzem magam vele szerintetek mit tegyek hogy biztosan akarjon engem? köszönöm szépen előre is a válaszokat


2016. márc. 13. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne valami?

Ez csak rajtatok múlik,beszéljétek meg,milyen ütemben haladjatok.

Mindenki más le van xarva.


Legközelebb, ha lehet használj vesszőt,köszönjük.

Még jó,hogy nem hosszú a szöveg :D

2016. márc. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintetek mit tegyek hogy biztosan akarjon engem?


Semmit, azt, amit eddig, add önmagad és ne aggódj a dolgokon. Egy hónap nem sok idő, majd ha egy év múlva is azt mondja, hogy csak ismerkedés van, akkor lehet aggódni. De most nincs miért. :)

2016. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, ebből még simán kialakulhat. És tényleg csak add önmagadat, felesleges lenne taktikázni, vagy másnak kiadnod magad.

Párom nálunk is hasonló válaszokat adott eleinte, aztán egyszercsak meggondolta magát. A "mióta is vagyunk mi együtt?" kérdésre meg azt válaszolta, hogy ő az első randi óta számolja. Fene se érti, mire jó ez néhány embernek, de nem kell túlaggódni :) Ha ez hosszabb ideig fennáll, akkor már ideje elkapni a másik grabancát és tiszta vizet önteni a pohárba.

2016. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) na igen bocsi a vessző miatt :D picit fáradt voltam... ja, igen azt is mondta, hogy több vagyok neki mint barát és zavarná, ha más fiúval látna együtt :) másnak nem adom ki magam, teljes mértékben önmagamat adom :)
2016. márc. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!