Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez titeket is zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez titeket is zavarna egy lányban?

Figyelt kérdés

Ha nem lenne, az az ölelgetős típus? A párom ezt szóvá tette, hogy mindig csak ő jön oda megölelni, szex után se bújok oda hozzá, akkor is neki kell átölelnie stb... És nem azért, mert nem szeretem, ő mindennél fontosabb nekem, egyszerűen csak ilyen vagyok, de én mondtam ezt neki már az elején is, és azt mondta, hogy tudja, csak azt remélte azért idővel csak változni fog, és néha jobb lenne, ha kicsit hagynám, had szeretgessen...

Ez más fiút is zavarna, ha a barátnője nem lenne az az ölelgetős fajta? Néha tényleg odamehetnék és megölelhetném magamtól?


L/19


2016. márc. 13. 10:55
 1/7 VirágésBence ***** válasza:
48%
Engem zavarna, mert attól, hogy tudom, hogy szeret még ugyanúgy jól esne egy-két gesztus, amivel ki is mutatja.
2016. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva igen, zavarna.

No ne olyan oltári probléma, de azért én szeretet éhes pasi vagyok és szeretem ha ölelget a bárátnőm, bújik stb...

2016. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert én sem vagyok ölelgetős típus. Megjátszani meg szerintem semmi értelme.
2016. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Halgass az #1ra
2016. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,az tényleg jó lenne,de csak ha tudod őszintén csinálni.


Én nem érezném őszintének és mélynek a szerelmedet enélkül.

2016. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
páromat nagyon zavarja
2016. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!