Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha az exed, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha az exed, akivel egy tarsasagba jartok, allandoan masik novel flortolne?

Figyelt kérdés

A munkahelyen szoktunk osszejarogatni (kollegak vagyunk). Ket eve szakitottunk, mert hirtelen mar nem erzett semmit, fel eve ismet kibekultunk hosszas konyorgesek utan, de amolyan se veled se nelkuled kapcsolatba voltunk, amit en megelegeltem, legutobb januarba hatarozottan visszautasitottam, azota se kep se hang felole.

Nemreg bekerult a tarsasagba egy uj lany, amikor csak alkalom adodik, ot fuzi az orrom elott, a tobbiek is mondtak mar, hogy ok erzik rosszul magukat miattam. En tagadom ugyan, de tenyleg nagyon rosszul esik. Mit tennel ebben a helyzetben?

28N


2016. márc. 9. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Ezek a tipikus surmó csávók, akiknek voltaképpen alig jelent valamit az a sok erőfeszítés, amit megtesz egy nő a kapcsolatban.

Minthogy a mai férfiak nagyon-nagyon nehezen tudnak ellenállni a különböző kínálatoknak, így nekünk is meg kell húznunk szigorúan a gyeplőt, amikor odaadásról, szerelemről, törődésről, figyelemről van szó, de Főleg megismerni minél jobban azt, akinek adsz ennyi mindent magadból, ez a minimum.

2016. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok? Nem.

Akkor meg miért zavar? Semmit nem kell tenned, lépj tovább, keress magadnak hozzád illő párt.


Ja, és ideje 28 évesen felnőnöd.


38N

2016. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"fel eve ismet kibekultunk hosszas konyorgesek utan"


A könyörgéssel kierőszakolt "kapcsolat" soha nem vezet sehova.

2016. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!