Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel év elején ismerkedtünk össze. Egy ideig sokat együtt lógtunk és ez egy ideig egyre ritkább lett főleg a tanulmányai miatt. Egy városban laktunk de ilyen-olyan elfoglaltások miatt nem tudtunk sok időt együtt tölteni, viszont nagyrészt mindig én kerestem. Sajnos amikor együtt is tudtuk tölteni az időt akkor néha kérdőre vontam finoman hogy nem-e tudnánk-e gyakrabban találkozni, mert jól elvoltunk. Most más városba költözött és amikor ez megtörtént próbáltam kipuhatolni hogy mennyire őszinte a barátsága ezek alapján mert ez kicsit rányomta a bélyegét az egészre. Úgy éreztem hogy neki ebből egy kicsit elege lett jogosan. És kicsit úgy éreztem hogy megváltozott a kapcsolatunk emiatt mert ugyan azóta már találkoztunk és úgy csináltunk mintha nem történt volna semmi, de már nem olyan volt mint régen. Nekem meg emiatt nagy lelkifurdalásom van mert úgy érzem kicsit elvettem a kedvét magamtól. Akkor két szóban elnézést kértem tőle a bizalmatlanságom miatt, de nem igen akart róla beszélni. Nem tudom mivel tennék jót hogy ha felhánytorgatnám a múltat és bocsánatot kérnék, vagy pedig már leírt engem és ez nem változtatna rajta.

2015. okt. 23. 23:49
 1/1 anonim válasza:
Ez most egy fiu lany baratsag ahol a lany kezd tobbet erezni a pasi irant ? Egy baratsagban kerode vonni a masikat h miert nem talakoztok tobbet az azert eros hiaba finoman kozlod ezt vele ...Ez mar jobban hasonlit egy kapcsolatra mintsem egy baratsaghoz .
2015. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!