Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy lányt arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy lányt arra, hogy hivatásos ku. rva legyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
22:39-esnek üzenem hogy nem vagyok pszichopata, és nem fogok mészárolni senkit sem, mert még egy bogarat sem merek összetaposni, nemhogy egy embert bántani. És én egy szóval sem mondtam h minden nő ku.va. hál Istennek a többség nem.
2010. ápr. 3. 15:59
 22/26 anonim ***** válasza:
47%

"attól hogy a végzettségében nem tud elhelyezkedni, nem jelenti azt hogy azonnal el kell mennie ku rvának, kell keresni más állást

"


Jaja.Mondjuk valakinek tanár a végzettsége és nem tud elhelyezkedni akkor menjen el kőművesnek meg autószerelőnek, mi?


Ez a keresni kell másik állást szöveggel olyan könnyű az észt osztani a munkanélkülieknek, csak éppen nem úgy megy az ahogy szokták ezt mondani, de azért köszönjük, hogy megcsillogtattad az okosságodat itt a gyakorikérdéseken.

2010. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

gondolom te is egy hivatásos prosti vagy ;)

már ne is haragudj, de takarítónőnek meg valamilyen más kétkezi munkát nem lehet találni? te mégis mit csinálnál ha nem lenne állásod, biztosan nem mennél el k.rvának, de ha igen, gratulálok, én annál többre tartom magam, hogy undorító mocskos disznók hozzámérjenek, akármilyen szegény lennék is, soha

2010. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Üdv megint!


Nem vagyok k*rva, srác vagyok csak el tudom képzelni a prostituáltak helyzetét.


Örülök, hogy többre tartod magadat és te nem lennél prosti, de azért még nem kellene szerintem a prostikat(az összest) megvetni.


Igen van köztük olyan is aki egy olcsó buta ribanc azokat meg lehet vetni.


Nem olyan régen olvastam egy cikket egy nem is tudom már milyen foglalkozású nőről, aki azért lett prosti mert elbocsájtották a munkahelyéről és nem tudott elhelyezkedni.


Az elhelyezkedés manapság már elég komplikált, meg ugye itt MO-n kapcsolatok kellenek, mert csak úgy szerezhetsz (nagyon sok esetben) magadnak állást, ha van ismeretséged.


A diplomások meg eleve hátrányban vannak a kétkezi munkával szemben, mert a főnökök nagyon sok esetben úgy gondolkodnak, hogy "ez úgyis túlképzett, csak átmeneti állás lenne neki" és ezért nem veszik fel.


Szóval ez az elhelyezkedés dolog nem annyira könnyű még ha egy rossz kuli munkáról van szó akkor is, hidd el nekem.

2010. ápr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy hivatásos beszámolóját és eléggé egyet értek vele. Több hosszú kapcsolata volt életében és egyes exei mellett úgy érezte magát, mint egy prosti, ingyen. Ellenben a kuncsaftjainál ilyet még nem érzett, pénzért. Egy bizonyos kuncsaftja mindig virággal érkezik. Soha életében nem volt olyan pasija, aki minden találkára virágot hozott volna. Van olyan kuncsaftja, aki mindig "felköszönti" a találkozásuk évfordulóján, akik elmesélik neki, hogy találtak valakit és nem járnak majd hozzá stb. Szerinte az embereknek csak a rossz oldala jut eszébe a prostitúciónak, van olyan is, de igazából akkor dolgozik és annyit, amikor és amennyit akar, és bele lát az emberek életébe. Kicsit terápia is, amit csinál, elmennek hozzá és úgy távoznak, hogy jobban érzik magukat. És, ha megnyerné a lottót? Folytatná. Csak a szerelem miatt hagyná abba, szereti csinálni.
2010. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó jól látja a dolgokat..
2010. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!