Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt bunkó dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt bunkó dolog, hogy ezt elmesélte a haverjainak?

Figyelt kérdés

Pár hete elvágtam az ujjam a palettával, nagyon nehezen gyógyult be és azóta fáj is. És ma reggelre fel volt telve váladékkal, és nagyon fájt, párom meg mondta, hogy egy tűvel kiszúrja nekem. És szerinte én akkora hisztit csaptam egy hülye kis tűszúrás miatt, jó igaz, vagy háromszor elhúztam a kezem, mielőtt még megbökte volna, meg szinte már sírtam, mikor nyomkodta, meg közben is folyton elhúztam a kezem, de mondom, nagyon fájt.

És ma délelőtt átjöttek a haverjai, és én a konyhába voltam, és hallottam, hogy ezt meséli nekik, hogy mekkora cirkuszt csaptam egy hülye kis tűszúrás miatt, és hogy kb. fél perc alatt végzett volna, ha nem hisztizek, helyette vagy fél óráig tartott. Én meg nem bírtam hallgatni, bementem, hogy igenis, nagyon fájdalmas tud lenni egy ilyen, ha tudnák, hogy mennyire, most nem röhögnének... És akkor párom odajött és megpuszilt, hogy nyugodjak meg, csak viccelnek, de mikor kimentem folytatták. ÉS azóta nem érti a párom, hogy miért vagyok megsértődve..

Ti mit szóltatok volna? Neki vagy nekem volt igazam?


2016. márc. 14. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezen jót nevettem. :)
2016. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ~OnLány~ ***** válasza:
53%

Nekem ha csak egy tüskét is kellett kiszedni,akkor is állandóan elrántottam a kezem.

Ez van,nem mindnki bírja a tű látványát és biztosan fájhatott is.

Hadd nevessenek,hagyd rájuk.

Nem kellett volna kinevetnie,dehát nem rosszból tette és bocsánatot is kért.Nem nagy dolog. :)

2016. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Csupán szakmai szemmel olvasva nem vagy normális, hogy ezzel nem mentél el legalább a háziorvoshoz amikor gennyel tele lett, mivel az azt jelenti, hogy elfertőződött és tele van baktériumokkal. Ha mákod van nincs közte semmi veszélyes, ha nincs, akkor bejátszhat vérmérgezés, szövetelhalás. Ha folyamatosan fáj, akkor pedig gyulladt és nem tud vele megbirkózni a szervezet. Gondolom nem lett rendesen lefertőtlenítve és bekötözve mikor megvágtad. A tű se lett fertőtlenítve gondolom legalább láng alatt mielőtt megszúrta volna a bacitenyészeted.
2016. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
#3 Vàlaszolònak tök igaza van, én sem azon agyalnék ,hogy ki mit mikor röhögött, hanem hogy hol van a legközelebbi orvosi ügyelet. A pasidnak sincs sok agya, ha ez nem jutott eszébe.
2016. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Szakits vele.
2016. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Én jót nevettem volna saját magamon és ennyi. :D


23N

2016. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Gondolom nem lett rendesen lefertőtlenítve és bekötözve mikor megvágtad."

Hát, valóban nem. A munkahelyemen történt, az üvegpalettának lepattant a széle, és az vágta el. Én meg tekertem rá egy zsepit, és festettem tovább. Jó nehezen akart elállni, de nem kötöttem be, mert úgyis mindig csupa festék lesz a kezem, akkor meg lemosom, és a vízzel meg úgyis lejönnek ezek a vacak sebtapaszok, hiába "vízállóak"...

2016. márc. 14. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lejön a sebtapasz, viszont ha nincs kifertőtlenítve, legalább annyi, hogy vízzel kimosod, akkor a palettán lévő összes baci ott dagonyázik a sebben. Ha nehezen állt el, akkor ráadásul nem kis vágás volt ha nincsenek véralvadási problémáid, hanem egy elég mélyre menő komoly vágás. Még az se lehetetlen, hogy kellett volna neki 1-2 öltés. De egy szakszerű kötözés minimum. És a vízálló tapaszok lehet könnyen lejönnek, viszont mégis védik a sebet a további szennyeződéstől ideiglenesen.


Ha még mindig fáj így pár hét után is én elmennék végre vele orvoshoz, mert nem akarlak rémisztgetni de a kezed is rámehet és szószerint. Azok a kis dög baktériumok szeretnek megragadni a kényelmes helyeken és olyan fertőzést csinálni, amitől belülről rohad az ember.

2016. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, ha addig nem múlik el, jövő héten elmegyek a háziorvoshoz. :)
2016. márc. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!