Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó dolog, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó dolog, hogy így keltem a párom?

Figyelt kérdés
Bent panaszkodta, hogy ma reggel is majd kiugrott a szíve, akkorát csaptam a lábára. Mert úgy szoktam kelteni, mikor nem ébred föl az ébresztőre, hogy ráverek, vagy belerúgok egyet a lábába (persze egyáltalán nem erősen). És hogy bezzeg ő úgy kelt, hogy simogat meg puszilgat, nem rácsap egyet a lábamra... Ti mit szólnátok, ha így keltenének titeket? Szerintetek is bunkó dolog?
2016. febr. 24. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer megtehetnéd, szólnék érte, hogy ne csináld többet. Ha újra megtennéd akkorát rúgnék beléd, hogy a kórházig repülnél.
2016. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Kórházban dolgozok rúgjad csak.
2016. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Elég nagy bunkóság ,miért nem buksz rá a far..ára szerintem jobban örülne neki:)
2016. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé parasztság te csaj. :D Lehet, hogy reflexből visszakézből állcsúcson csapnálak még félálmomban :D
2016. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy paraszt vagy. Csodálom, hogy nem b...ott még ki.
2016. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál hozzá ha úgy kellene kelned minden nap, hogy valaki ver? Na ugye... Velem ilyet egyszer tehetnél meg, akkor szólnék, hogy ezt nem kéne, ha másodszorra is előfordulna, onnantól nincs miről beszélni, mert szellemi fogyatékosokkal nem járok.
2016. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom hogy bunkóság... másrészt allergiás vagyok az agresszív meg hirtelen ébresztésre, mert feszült és ideges leszek tőle egész nap.

Ha nem ébred fel az ébresztőre, vagy vissza alszik, menj oda simogasd meg, beszélj hozzá, vagy rázd meg egy kicsit. Még mindig jobb mintha "belerúgsz".

2016. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szegényke... :D Csodálom, hogy nem b a sz o tt még szájon. Én biztos kedvesebben kelteném azért.. :))
2016. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak bunkó, de egyenesen hányinger viselkedés, ha ilyen párom lenne, szó nélkül pasznám ki.
2016. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék, egyszerűen következő ilyen esetnél pofánb.nálak.
2016. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!