Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, igazi barátnőm talán 1 volt vele is csak rövid ideig voltunk együtt.

Egyszerűen nem igenylem hogy legyen barátnőm, de rettenetesen szexelni akarok, sőt.. igazság szerint (tudom h rettenetes az ilyen gondolat) de nagyon megerőszakolnék valakit...



2016. márc. 13. 20:38
1 2
 1/17 VirágésBence ***** válasza:
69%
Valószínűleg valami rosszul alakult ki benned szexualitás terén
2016. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni hogy az a szánalmasabb hogy nem tudod volt-e barátnőd az az 1. Vagy hogy megerőszakolnál valakit...
2016. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Előbb vágnám le a f..szod ha meglátnálak ilyet megkísérelni.

Jó éjszakát

2016. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
akkor menj prostihoz
2016. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az erőszak gáz de a többi teljesen jogos.
2016. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"de nagyon megerőszakolnék valakit."


Akkor menjél el egy prostihoz, de normális embernek ilyen nem jut eszébe. Ne hogy már az ember megerőszakoljon egy ártatlan lányt, csak mert nem bír a f*arkával. Ész megáll komolyan.

2016. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszakért börtön jár, csak szólok, mielőtt pofára esnél.

Inkább kezeltesd magad az erőszakosságoddal kapcsolatban, mert ez nem vezet jóra.

Ha d..gni akarsz, akkor menj szórakozni és csípj fel csajokat.

2016. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Tudtad hogy az erőszak nem játék?

Ezzel tőnkre teszel egy emberi lényt egy időre hanem egy életre. Aki ilyeneken gondolkodik bekéne zárni. Nagyon ajánlom, hogy Menj el aztán veresd ki valakivel. És vizsgáltasd ki magadat. Ezért ha megteszed börtön is járhat. De ha ne adja isten valaki a hátadba állítja a karodat ne csodálkozz majd.

Fuu de felidegesít az ilyen.

2016. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj prostihoz, ha meg ilyen erőszakos vágyaid vannak, esetleg egy pszichológus sem ártana, mielőtt valakinek egész életére kiható problémát okoznál, nem beszélve arról, hogy büntetik...
2016. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyere és erőszakolj meg engem, hülyegyerek.

Igaz, hogy nem 48 kilós 18 éves kiscsaj vagyok, szóval remélem, szereted a kihívásokat.

2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!