Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi, hogy szerelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi, hogy szerelőt hívjak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már hetek óta csöpög a csap, azt mondta, majd ő megcsinálja, nem kell ide szerelő. Hát tényleg megcsinálta, ugyan úgy csöpög, ha nem jobban... Azt mondta nem az ő hibája, vett új tömítést, kb. fél napig jó volt, aztán megint elkezdett csöpögni. Azt mondta, majd szerdán elmegy, és vesz egy új csapot, és kicseréli. De félek, hogy attól se lesz jobb, sőt, ha egy csöpögést nem tudott megjavítani, egy egész csapot be tudna szerelni?? Mondtam, hogy hívjunk szerelőt, egye fene ha pénzbe kerül, de ez így nem állapot. De nem, ő hallani sem akar róla, nem fogunk olyanért fizetni, amit ő is meg tud csinálni. Szóval kész vagyok, már az idegeimre megy, hogy folyton ezt a csöpögést kell hallgatnom, ha kint vagyok a konyhába.

Miért nem lehet kihívni azt a rohadt szerelőt, más pasi se engedné? Ti mit csinálnátok?


2016. márc. 14. 19:00
1 2
 1/12 VirágésBence ***** válasza:
Ez csak a férfi egó :D Hagyd, csinálja csak amit jónak gondol, nem fogod meggyőzni, az ember a saját hibájából tanul :D
2016. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak már lassan többet költ alkatrészekre, mintha kihívtunk volna egy szerelőt. Nem tudom mikor fogja végre belátni, hogy ez nem megy neki...
2016. márc. 14. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Az ilyennel nem tudsz mit kezdeni.

Akkora az egoja hogy nem kepes belatni ha nem ert valamihez.

Gondolom veled is jól bánhat...:D

Egy csapot te is ki tudsz cserélni amúgy.:)

Ha akarod elmondom hogy aztán adhatsz neki tanácsot attól kilesz.:DD idióta az ilyen.

A csöpögést is egyszerű megoldani...kérdés hogy ő mit csinált meg milyen csap?

irj privit ha gondolod:)

2016. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Gondolom veled is jól bánhat...:D "

Most ezt miért mondod? Igenis egy nagyon jó ember, és jól is bánik velem...


" meg milyen csap?"

Hát konyhai csap.

2016. márc. 14. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék az obiba, vennék egy csapot és felszerelném magam. Hagy égjen a srác egója.
2016. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gondolom először tömítéseket vett, hogy azt cserélje ki, mivel az pár szár Forint. Mivel ez nem jött össze, ezért vesz majd egy csaptelepet.

A szerelő is kb ugyanezt csinálta volna, csak 1 kiszállás kb 5000ft körül. Plusz amennyit még ráhazudik az anyagárra.

De gondolom te jobban tudod, hogy is megy ez.

Tipikus nő, nem ért ezekhez, de azért beleokoskodik...

2016. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Figyi, nem azon van a hangsúly, hogy mivel próbálkozott a pasi eddig, és hogy az mennyibe került, hanem azon, hogy ennyi sumákolás és lébecolás alatt 6szor meg lehetett volna oldani a problémát, és nem folyik el Etiópia fél évi vízkészlete. Nem olyan bonyolult ez...


Amúgy kérdező vannak a neten egész igényes szerelős videók, amikből simán meg lehet tanulni felszerelni egy csapot, (nem atomfizika) szóval én azt mondom, hajrá!

2016. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy szenvedjen vele :)

Ha sikerül neki, sikerélménye lesz, ha meg nem sikerül, legközelebb tárgyalási alap lesz ez az eset :)

2016. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mintha rólunk írtad volna a kérdést (nálunk a fürdőben csöpögött). A párom nem akart szerelőt kihívni, aztán az OBI-ban vettünk egy csapbetétet (ugyanúgy csepegett a víz). Már idegbaj kerülgetett, egyik este idegemben leültem es kikerestem a megfelelő csapbetétet neten, megrendeltem és másnap egyedül beszereltem) Azóta jól zár, de pár hétig az idegbaj kerülgetett. Nem gondoltam,hogy egyszer a csapon vitatkoznánk 😌
2016. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#10 Hát ha a pulya le van dobva valahova a földre, és ott bőg, a kérdező meg a tv előtt döglik, és egyre azt mondogatja a párjának, hogy "Nyugi, majd felveszem" akkor inkább hívjon csak bébiszittert. Honnan a francból húztad elő a leírást olvasva, hogy a kérdező szó szerint ki akarja verni a csavarhúzót a párja kezéből, hogy legyen ürügye szerelőt hívni?

Egyre rosszabb a szövegértés gyk-n... :S

2016. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!