Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti sem örültetek volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sem örültetek volna, ha fölébreszt a barátnőtök az éjszaka közepén, mert rosszat álmodott?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszat álmodtam, fegyveres emberek üldöztek és meg akartak ölni, én meg előlük menekültem. Most ezt így elmondani nem lehet, de "átélve" nagyon ijesztő volt...

És mikor fölriadtam, nagyon féltem, fölkeltettem a páromat, hogy rosszat álmodtam, had bújjak hozzá. Ő meg nem értette, hogy most ezért minek kellett fölkeltenem, olyan jól aludt, nem tudtam volna csak egyszerűen odabújni, ő úgyse tud mit csinálni....

Más fiú is így reagált volna? Tényleg nem kellett volna fölébresztenem?


2016. márc. 15. 12:31
1 2 3
 1/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%

Szerintem nem más fiúkkal jársz, úgyhogy nem releváns más mit tett volna.

De igazából attól nyugodtabb lettél, hogy ő is fölkelt? Ha igen, akkor nem volt hiába való a dolog.

2016. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
A barátod egy gomba típusra emlékeztet, hadd ne mondjam ki a nevét :D Elég hülyén reagálta le, nekem is volt már ilyen a partneremmel, nyomtam egy puszit a homlokára, jól magamhoz húztam és mondtam neki, hogy nincs semmi gond, itt vagyok vele és vigyázok rá.
2016. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, akik idegbetegek, amikor felébresztik őket.
2016. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
En csak egyszeruen odaszoktam bujni nem ebresztem fel, de altalaban az odabujastol igy is felebred es mar rutinbol kerdezi rosszat almodtal? Megpuszil, megsimogat es alszik tovabb!
2016. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
15%

#2

Ez a nyálas duma sem volt jobb. :D

2016. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Blade Bone ***** válasza:
69%
Fura, mert azért megnyugtatóbb sokkal, ha meg is tudod beszélni miért riadtál fel. Szerintem lehetett volna megértőbb picit.
2016. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
#5 neki igen, és nekem is :) Más nem számít
2016. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
én sokszor álmodok rosszat, és a párom sokszor fel is kel rá. sokszor ő kelt fel, mert látja hogy rémálmom van. bunkó a barátod.
2016. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13%

Én ennél sokkal durvábbakat szoktam, mégsem ébresztek fel senkit, sőt már én sem szoktam felébredni rájuk...


Én rühellem ha bármiért felébresztenek, arra nagyon be tudok pöccenni. Jó eséllyel üvöltöttem volna veled egyet.

2016. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Én sem örültem volna, de ennyi önfeláldozás beleférne a barátnőmért.
2016. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!