Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti sem örültetek volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sem örültetek volna, ha fölébreszt a barátnőtök az éjszaka közepén, mert rosszat álmodott?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszat álmodtam, fegyveres emberek üldöztek és meg akartak ölni, én meg előlük menekültem. Most ezt így elmondani nem lehet, de "átélve" nagyon ijesztő volt...

És mikor fölriadtam, nagyon féltem, fölkeltettem a páromat, hogy rosszat álmodtam, had bújjak hozzá. Ő meg nem értette, hogy most ezért minek kellett fölkeltenem, olyan jól aludt, nem tudtam volna csak egyszerűen odabújni, ő úgyse tud mit csinálni....

Más fiú is így reagált volna? Tényleg nem kellett volna fölébresztenem?


2016. márc. 15. 12:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
Jézus, ennyi félős kisgyerek él párkapcsolatban, hogy ha rosszat álmodnak, elsírják magukat és meg kell nyugtatni őket? Gondolom, akkor kell altatódalt is dúdolni, meg az is jól jön, ha anyuci cicije is kéznél van...
2016. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 darabkat ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van, simán odabújhattál volna anélkül is, hogy felkelted, ráadásul egyáltalán nem volt b_nkó, csak nem érti, h mit kellett volna csinálnia. Én sokszor álmodom rosszat, amire felkelek, de sose ébreszteném fel a barátomat csak örülök, h vége van és ő meg ott alszik mellettem...

Istenem, micsoda problémák.

2016. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22- essel értek egyet. Én se értem minek felkelteni. Nem elég, hogy hozzábújsz? Mitől lesz jobb ha már egyikőtök se alszik?
2016. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én se értem minek felzargatni bárkit. Mire az ember betölti azt a kort hogy párkapcsolatban éljen ki kéne nőni az ilyen reakciókat szerintem. Ez egy gyerektől teljesen érthető viselkedés de egy felnőttől szerintem elvárható hogy megoldja egyedül.

20/l

2016. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a sok "nőj fel"-típusú választ végigolvasva rögtön felhívtam a párom, és megköszöntem neki, hogy szorult belé egy törődés és melegség.
2016. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!