Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti sem örültetek volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sem örültetek volna, ha fölébreszt a barátnőtök az éjszaka közepén, mert rosszat álmodott?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszat álmodtam, fegyveres emberek üldöztek és meg akartak ölni, én meg előlük menekültem. Most ezt így elmondani nem lehet, de "átélve" nagyon ijesztő volt...

És mikor fölriadtam, nagyon féltem, fölkeltettem a páromat, hogy rosszat álmodtam, had bújjak hozzá. Ő meg nem értette, hogy most ezért minek kellett fölkeltenem, olyan jól aludt, nem tudtam volna csak egyszerűen odabújni, ő úgyse tud mit csinálni....

Más fiú is így reagált volna? Tényleg nem kellett volna fölébresztenem?


2016. márc. 15. 12:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
A barátod egy érzéketlen alak,szerintem napközben is hasonló lehet a viselkedése.
2016. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha én lennék a pasid,még elszaladtam volna neked csokiért is az éjjel-nappaliba,hogy megnyugodjon a kis lelked.Vagy mondtam volna,hogy költözz vissza édesanyádhoz,hogy neveljen fel és felnőttként kezdj párkapcsolatba.
2016. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Én is fel szoktam néha ébreszteni, nem szokott érte haragudni. Szerintem lehetett volna megértőbb, néha nagyon valóságosak tudnak lenni ezek az álmok.
2016. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%

Soha nem akadna ki ilyenen a párom.. Ugyan felébreszteni nem szoktam, csak hozzábújok, de ha erre felkel, akkor sem dúlfúl ezen.

Egyébként általában felébred arra, hogyha nagyon rosszat álmodok és ő ébreszt fel. Volt már hogy sírtam álmomban, és úgy kellett megráznia, hogy ébredjek már fel. Utána magához ölelt és el sem engedett, így aludtunk el, miközben vigasztalt.


Ha nem ébreszted fel minden kis szarra, akkor ennyi igazán beleférne, hogy néha ha te úgy érzed szükséged van rá, észrevegye..

2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%
Ajj de érzéketlen a barátod, pedig ez olyan aranyos dolog. :) Én még meg is nyugtattalak volna. :/
2016. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
#5 Miért is nyálas dolog? Elég szomorú világban élünk, ha ez nyálasnak számít, hogy a barátnőmet megvigasztalom, mert rémálma volt...
2016. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

Van, hogy az ember fáradt, nem esik jól neki, ha a legszebb álmából feleslegesen felzavarják.

Hány éves vagy? Otthon anyuci és apuci mellett szoktál aludni és ha rosszat álmodsz, mindig felébresztesz valakit az éjszaka kellős közepén? Mi lesz, ha egyszer egyedül kell aludnod és nem lesz kit felverned?


Amúgy megértelek, én is szoktam borzasztó rosszakat álmodni, de ezért még nem ébresztek fel senkit akarattal. Én is szívesen odabújok akkor a páromhoz, de nem keltem fel olyanokkal, hogy "had bújjak oda", mert egyértelmű, hogy odabújhatok (mellesleg, ha pisilni kell, sem ébresztek fel senkit, hogy had menjek ki a WC-re).


Másfelől a barátod is lehetett volna kedvesebb, de én sem értem, miért kellett egy ilyen kérdéssel felkeltened.

2016. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én azért "haragudtam" volna meg ezért, mert nagyon nehezen tudok vissza aludni ha felébresztenek. És aha tudja a párom ezt rólam, akkor ne ébresztgessen már fel hogy 1 óráig csak a plafont bámuljam.

Bújjon oda az nem zavar, félálomban átölelem, és alszunk tovább.

2016. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Mikor a barátomnál aludtam a kapcsolatunk eleje felé, lefeküdtünk, és nálam beállt az alvási myoclons, vagyis ez az izomrángás, ami álomba merüléskor gyakori, mert az izmok hirtelen ernyednek el. Én elaludtam, de a barátom annyira megijedt (pedig ez egy tök átlagos, normális dolog), hogy egész éjjel fent maradt és vigyázott rám, ha esetleg valami rohamom lenne. Szóval ha a pasid annyira foglalkozna veled, akkor semeddig se tartott volna átölelni téged és megnyugtatni. Ha a párod foglalkozna veled, akkor nem zavarta volna, ha felébreszted, hanem átölel és beszélget veled kicsit, hogy megnyugodj.
2016. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha egyszer-egyszer megtörténik, akkor nem zavarna és megölelnélek, de nem örülnék ha rendszeresen történne, és megkérnélek, hogy bújj hozzám, de ne ébressz fel csak ha tényleg nagyon megijedtél.
2016. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!