Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segiség! 15éves vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiség! 15éves vagyok és egy petting során találn lehet hogy juthatottt belém sperma. De csak Talán.3hete késik a havim. és a teszt is pozitiv lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem akarom hogy anyumék bármit is megtudjanak..HELP..csak remélem hogy rosz volt a teszt...:S
2010. ápr. 2. 23:16
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Szia!

Menj sürgősen kedden orvoshoz!

Majd egyébként ird meg mit csinálsz.Szólsz anyudéknak vagy valami?

2010. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
hát ez húzós... ha tényleg + volt a teszt, az nagyon gyanús. Pláne ha nem jön meg már 3 hete. Szerintem tesztelj még. És ha pozi akkor irány a doki. Oda még elmehetsz egyedül, de anyudéknak ha terhes vagy, akkor mindenképp meg kell tudniuk akárhogy döntesz. Az abortuszt csak szülői beleegyezéssel csinálják meg neked. Na ha meg meg szeretnéd tartani akkor pláne szólnod kell. De azért ne húzd ezt a dolgot, mert kb már a 8. hét körül vagy. (ha)... hát szurkolok azért. Írd meg, hogy mi lett az eredmény. A tesztnek már mindenféleképp ki kell mutatnia. Egyébként mikor csináltad ?
2010. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ha az én lányom lennél,nekem nyugodtan elmondhatnád!Nekem is van egy 14 éves lányom,de ő bár még szűz,de előtte van a szexuális élet.Tehát én támogatnálak abban,hogy el kell vetetni,és komolyan leülnék veled beszélgetni a szexualitásról,és ami fontos:A védekezési formákról!

Ha Te ezekete tudtad volna,most nem lennél ilyen helyzetben.Nyugodtan áll anyukűád elé,és mondd el neki:Mivel nem teljesen vltál tisztában a "felvilágosítással,"sajnos megesett a baj,és kéred,hogy segítsen,mert csak rá számíthatsz!

Hidd,el:Jobb túl lenni rajta,mert nagyobb baj is lehet--kifithatsz az időből,és később már nem lehet elvetetni!

Hidd el:Én nem vagyok abortsuzpárti,de a Te esetedben ez lenne a legjobb megoldás.

Sok sikert,és erőt--kellenei fog!

8 h km

2010. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem olyan érzésem van, hogy ez iszonyat gyanús kérdés. Petting során bejutott spermával azonnal teherbe esni... hát had ne mondjam, mennyi az esély, ha nem szándékos, plusz egy olyan lány, aki már eljutott erre az oldalra és olvasgatott, és 3 hetes késés és egy pozi teszt után még abban reménykedik, hogy nem terhes... ennyire nem lehet buta valaki ennyi idősen. Nekem ez sántít.

Ha mégis tévedek és ennyire ............vagy, akkor menj orvoshoz és beszélj szüleiddel - akármi is történt, ezt a kettőt nem tudod elkerülni.

2010. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
45%
Kérlek, keress meg privát e-mailben, mert szeretnék segíteni neked! A hozzászólásom alatt találsz egy "gombot" hogy privát e-mail küldése a válaszadónak, és sajnos nem tudhatom meg a rendszertől a te e-mai-ed, te kérlek, keress meg!Segítek!
2010. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
beszélj a szüleiddel...
2010. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

Lánynévnek a Kittit, fiúnak a Márkot javaslom. Vagy ezt a videót:

[link]

2010. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
0%
Ezért nem kell 15 évesen f@sszal játszani!
2010. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
nem terveztem szólni :S
2010. ápr. 3. 18:23
 20/30 A kérdező kommentje:
Ezek a mai idők...
2010. ápr. 3. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!