Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segiség! 15éves vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiség! 15éves vagyok és egy petting során találn lehet hogy juthatottt belém sperma. De csak Talán.3hete késik a havim. és a teszt is pozitiv lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem akarom hogy anyumék bármit is megtudjanak..HELP..csak remélem hogy rosz volt a teszt...:S
2010. ápr. 2. 23:16
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megszerezni aprivat e-mailját annka a valakinek aki irta hogy segitene. sajnálom.
2010. ápr. 3. 18:27
 22/30 A kérdező kommentje:

Nagy hirem van... voltam nőgyógyásznál , egyedül

és azt mondta hogy nem vagyok terhes

2010. ápr. 3. 18:27
 23/30 A kérdező kommentje:
EZENTÚL JOBBAN VIGYÁZOK!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 3. 18:28
 24/30 anonim válasza:
most ezt komolyan mondod vagy csak azért,hogy békén hagyjanak?
2010. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Én kértem, hogy írjál, na de most ez komoly? Pozitívat tesztelsz, és nem vagy terhes, és mégis hova mentél szombat délután nőgyógyászhoz? Most komolyan!


Írj nekem ide:

pannicica@gmail.com


Segítek!!!

2010. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
szombat du. nőgyógyász? vagy elmentél az ügyeletre?
2010. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Természetesen! nem birtam tovább ki idegekkel.
2010. ápr. 3. 23:33
 28/30 anonim válasza:
És mit mondott a doki arra, hogy késik a menzeszed több, mint 20 napja???
2010. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező Kislány! Ne haragudj, de én is igen furcsának találom a sztoridat.

Kíváncsi lennék, hogy szombat délután melyik ügyeleten foglalkoztak a terhességi teszteddel :=). Bármely kórházban fogadnak, megvizsgálnak, ellátnak, ha akut panaszaid vannak, de egy pozitív terhességi teszttel maximum mosolyogva hazaküldenek, hogy kedden menj a szakrendelésre.


Teszt egyébként lehet tévesen negatív, amikor még nagyon korai a terhesség és nem elég magas a terhességi hormonszint. De ha egyszer pozitív eredményt mutat, az azt jelenti, hogy terhes vagy.

Még azt tudom elképzelni, hogy olyan kis buta vagy, hogy időn túl, a szellemképet nézted pozitívnak.

Nyugi, keddig nem futsz ki az időből, kedden viszont mindenképpen menj el nőgyógyászhoz (itt pedig ne kamuzz az ügyeletről :=) ).

2010. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
MOst mért baj hogy bementem a kórházba? nem értem..de az a lényeg hogy nincs baj.
2010. ápr. 4. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!