Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák viszony?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves lány vagyok, és érdeklődni szeretnék, hogy lenne-e jogi következménye, ha kapcsolatba kerülnék az egyik tanárommal. Pályakezdő (26 éves), nem nős semmi ilyesmi, viszont középiskolás vagyok még, végzős (0.-os voltam). Megbüntethetik őt ezért?

2016. márc. 15. 14:39
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
45%
Igen. Sőt ki is rúghatják. Legrosszabb esetben nem taníthat többé.
2016. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszont miután leérettségiztem már nem lehet belőle gondja ugye?
2016. márc. 15. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Utána már semmi gondja nem lehet belőle, szóval az érettségit mindenképpen várjátok meg, mert ha kiderül kirúghatják. Utána viszont hajrá, ha befejezted a sulit, akkor senki nem szólhat már ebbe bele.:) Amúgy sem sok a 7 éves korkülönbség, a férjem és köztem 12 van.:DD
2016. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Amíg a tanárod, addig komoly gondjai lehetnek belőle, ha már kijártad az iskolát, és addig nem történt semmi köztetek, és utána jöttök össze, esetleg a rossz nyelvek pletykálhatnak.

Anyukám mesélte, hogy az ő egyik gimis tanárja és az egyik osztálytársa vagy évfolyamtársa összejöttek, miután elballagtak a suliból. Állítólag házasság is lett belőle.

2016. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Baromság, USA-ban veszik ennyire komolyan, nálunk nem. Több párt is ismerek akik így jöttek össze.
2016. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vagytok ennyire rákattanva a tanárokra?
2016. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából utolsó nem tudok rá válaszolni, matekversenyre készített fel és közel kerültünk egymáshoz. :) nem terveztem én se ilyesmit, csak megtörtént egy csók és azóta igazából meg csak szenvedés az egész, mert órákon úgy kell tegyünk mint ha nem történt volna semmi, közbe délutánonként meg próbáljuk tartani a tisztes távolságot... Nem tudom, nálunk van egy tanári pár, ahol a nő tanította a férfit és össze is jöttek, késöbb a férfi is tanár lett és azóta is együtt vannak :D szóval igazából nem volt ebből sem cirkusz, de inkább nem kockáztatnám az állását, mert őt ez annyira nem zavarja, mint engem. :)
2016. márc. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!