Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha a 25 éves pasitok bejelentené, hogy ti voltatok az elsők, akit életében megcsókolt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én vőlegényemnek 28 évesen én voltam a 2. nő, akit megcsókolt, elsőt 22 éves korában tette. Egyáltalán nem zavart, miért zavarna? A lényeg, hogy én tetszem neki, meg normális. Nem hiszem, hogy ettől lúzer lenne vagy kevésbé férfias.
2016. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Figyi, mivel 25 éves és pasim, tehát már egy ideje élvezzük egymás társaságát, testi közelségét, és benyögöd, hogy te voltál nekem az első... akkor most ezen miért is kell fennakadni? A jelenlegi "csókteljesítményeden" semmit nem változtat. Eddig is elégedett volt veled a barátnőd, max meglepődik.


Én a barátommal mikor terveztem lefeküdni 21 éves volt. Én voltam az első komoly barátnője, és a második lány akit megcsókolt. (és az első akit józanul) Kicsit meglepődtem, mert amúgy teljesen normális srác, azt hittem azért legalább kalandjai voltak, mert nyitott és ugri-bugri természetű. De nem. De ez nem akadályozott meg abban, hogy aztán ő legyen nekem az első szexuális partnerem és immáron 7 éve kitartunk egymás mellett.


Ne tessék azon agonizálni, hogy egy ilyen huszadrangú tény, hogy hat rád. Ha eleve kapcsolatban vagytok, és ismer a lány, sokat nem változtat már semmin.

2016. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!