Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy teszitek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teszitek túl magatok azon, ha nem lehetsz együtt azzal akit nagyon szeretsz?

Figyelt kérdés

Szóval régóta már szinte megőrültök egy adott személyért, beleszerettetek, csak ő jár egész nap a fejetekben, de ismeritek egymást, és barátok is vagytok, de nem lehettek együtt nem lépsz többet, még akkor sem ha tudod, hogy ő is azt várja, hogy lépj felé, ő is szeretné.


Őt nem érdekelnék a következmények,mert ő nem veszte semmit, de ti elveszítenétek a barátaitokat, a kollégáitokat, az állásotokat, és ráadásul nem tudnátok megadni később azt a lánynak amire vágyik az életben.



#1263
2016. márc. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm.... :-)

Én úgy dolgozom fel magamban, hogy tudom, hogy megtaláltam azt, akiben minden megvan, amit kerestem, de valami feladatunk van ezzel a helyzettel is, és ha együtt kell lennünk, az élet ad rá lehetőséget, amikor eljön az idő. Amúgy meg ahogy a Queen megénekelte: The show must go on...

2016. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szarul. Hosszú időszak volt az anno.

Én attól féltem , hogy mások, hogy viszonyulnának hozzá. Lenne e egyáltalán jövője annak a kapcsolatnak, tudtam, h ő gyerekeket akart, én nem, ő esküvőt , én nem, ő egy amolyan álomcsaládot szeretett volna, amit én nem akartam.

Mivel szerettem őt, így nem tettem semmit, mert nem akartam rövid időre kihasználni, átverni.

2016. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Da! Akkor diliztem be, azt hittem megőrülök. És talán meg is őrültem.
2016. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nalad egyebkent miota tart?
2016. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lassan 5 hónapja.
2016. márc. 16. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem sok nalam Ket eve:-))
2016. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es miert erdekel h ki mit gondol de most oszinten ti pasik neha olyam kis be**ak tudtok lenni!egy lany eletet teszed tonkre nem te fogsz szenvedni hanem o lepjel mar az istenert-_-ugyanebben a helyzetben vagyok es en szenvedek es nem o en lepnek de hat na csak neki kene en ugy erzem eleget tettem erte de nem fogok orokke ravarni mikor mast is megkaphatnek szeretem de o se potolhatatlan.
2016. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!