Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszeni fog neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszeni fog neki ez az ajándék, vagy inkább vegyek mást addigra?

Figyelt kérdés

A barátom nagy autóbolond, egy hónapja dolgozok az ajándékán, egy kb tenyérnyi "modellen", az egyik kedvenc autóját hivatott ábrázolni.

Egész helyes kisautó lett, de nem hasonlít annyira a kinézett kocsira mint szerettem volna, hiába 3 nap csak arra ment rá, hogy méregettem és tervrajzokat gyártottam, nem lettek olyanok az arányok mint gondoltam.

A kérdés: ti örülnétek olyan ajándéknak, ami annyira nem jó, de sok munka van benne, és tényleg illik hozzátok?

Vagy szerintetek inkább vegyek valami szépet neki?


2016. márc. 17. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Itt nem a mérnöki pontosság, és a tökéletesség a lényeg. Olyat úgysem fogsz tudni 100%-ra csinálni.

Itt a lényeg az, hogy te megpróbáltad, szívedet - lelkedet beletetted. Értékelni fogja, meglásd. :)

2016. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszeni fog neki, nem baj, hogy nem lett tökéletes, nem kell másikat venned :)
2016. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!