Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h amig másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h amig másoknak sikerül nekem már a jóég tudja hanyadik csajjal sem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit kéne tennem, legtöbbször odajönnek hozzám a lányok, azzal nincs is gond, de 1-2 nap után összeveszünk, vagy bármi más "apróság" miatt vége az ismerkedésnek.. pedig sok barátom van, lányokból is akad 1-2, ők el tudnak viselni, nem értem h akkor a párkapcsolatban mi miatt vagyok ellenszenves nekik? :/
2012. dec. 29. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sok olyan ostoba ember is dughat akik azt hiszik ha gumi nélkül dug akkor nem lesz gyerek

meg aki azt sem tudja hogy kell felhúzni a kotont..



szóval értem miről beszélsz

2012. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én is mindíg összeveszek a srácokkal aztán annyi.. lehet bennünk van a hiba:D
2012. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
és mégis hány éves vagy?
2012. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt az első vita után szakítani. Én a párommal összejöttem párszor, szétmentünk párszor. Most 10 éve vagyunk együtt :D
2012. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom bennünk van -e a hiba, de nem biztos.. csak más a felfogásunk a dolgokról szerintem :) Az biztos hogy a környezetemben nem nagyon van más aki így gondolkozik mint én.

Nem én szoktam összeveszni, nagyon türelmes vagyok, de kezdeményezni nem fogom a békülést csak ha én voltam a hibás, a békülés mindig elfogadnám mert haragtartó sem vagyok de nem jön oda 1 ilyen után már senki :/

2012. dec. 29. 18:38
 6/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2013. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És mi a vita tárgya? Csak mert azonnal össze veszni a másikkal... Nem semmi. Min veszekedsz a másik féllel? És miért nem kérsz bocsánatot? Főleg ha benned van a hiba? Tudod, okos enged, szamár szenved... :)
2013. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem bennem van a hiba, de a nők tényleg mindenbe bele tudnak kötni :S Én meg nem fogok bocsánatot kérni amikor nincs miért, főleg ha utánna engednem kéne nekik, vagy különben nincs értelme bocsánatot kérni..
2013. jan. 1. 21:31
 9/20 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2013. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

érdekes ismerkedéseid lehetnek ha 1-2 nap után össze is vesztek. 100% hogy benned van a hiba, mert olyan nincs hogy te csak és kizárólag ilyen dilis nőkkel futsz össze. Egyébként ha már akarsz valamit egy lánytól akkor talán kedveskedni kéne neki és nem összeveszni velük.

A korodat még mindig nem irtad le

2013. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!