Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen stílusban írjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusban írjak egy lánynak, ha meg akarja velem szakítani a kapcsolatot? (letilt facebookon, de még a telefonján, vagy emailben elérem)

Figyelt kérdés

Teljesen függetlenül attól, hogy miért...


általában sok próbálkozásom volt, de egyik sem volt sikeres.... de mint mindenre az életben, erre is biztosan létezik megoldás.


2012. dec. 18. 00:09
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre az idő csak ront a helyzeten. Volt aki 2 éve tiltott le és az anyja azt tanácsolta, hogy 1-2 év után biztosan beszélünk most hagyjam. Felkerestem és szinte ugyanúgy reagál mint aznap amikor letiltott.


Valószínűleg a felkeresés módjával lehet a baj.

2012. dec. 18. 00:13
 2/36 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2012. dec. 18. 00:15
 3/36 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, ne keresd. Az ő szemében az ilyen nyomulás visszataszító, illetve gyenge jellemet feltételez (rólad). Vagyis megerősíted a már meglévő feltételezését.


Hagyd, így járt...

2012. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén.
2012. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Innentől bármit teszel, szánalmasként jössz ki belőle és ahogy fentebb írta valaki, gyenge jellemre vall.
2012. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Mert a letiltás mire vall?

Én legalább bevállaltam azt ami miatt letiltott.... ő cserébe adhatna egy második esélyt.

Különben egy kib.szott hazug világban fogunk élni.

2012. dec. 18. 00:55
 7/36 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy függetlenül attól, hogy miért... Akkor tudod az okát, nem?
2012. dec. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Akarom mondani akkor tényleg hagyd őt, ha megvan az oka rá, hogy letiltson.
2012. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
A letiltás mire vall? Arra, hogy a továbbiakban nem szeretne veled kommunikálni. Fb-n se meg máshogy se.
2012. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
De leírhatnád a miértet, mert így egyáltalán nem tudunk melléd állni.
2012. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!