Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtek lelkileg, vágyakozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtek lelkileg, vágyakozok/sóvárgok az igaz szeretet/lem-ért, de attól félek hogyha rázúdítom a sérült, törékeny lelkem valakire, eltűnik?

Figyelt kérdés

Ki akarna ugye egy ilyen férfit?.. már ha ez férfias tulajdonság..

Mi a megoldás, kiút?

(Már ha van)

F



2016. márc. 20. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Én. Valaki pont ilyet. De nem téged.

Nem tudom, de tarts ki. Valaki téged is szeret(ni fog)

:)

N

2016. márc. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, jellemző a nők hozzáállására ebből a szempontból a "Téged is szeretni fog valaki, CSAK NEM ÉN!" mosolygós bátorítás, ami inkább sírásra ad okot, mint nevetésre.


Ha elég súlyos, ebből az állapotból egyébként már nincs kiút.

2016. márc. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
Hát rakd össze először a lelked. Az neked lenne fontos nem azért h csajozhass.
2016. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem esett le, szeretek valakit, akire ez mind jellemző. Bocs, hogy nem szeretek 20 pasit egyszerre... Igazán szégyellem érte magam. Pf...

És én is voltam már így. Én csak bátorítani akartam a kérdezőt.

2016. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ne zúdítsd rá!

Ez ilyen egyszerű.

2016. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ideje akkor dolgoznod az önbizalmad fejlesztésért! Sajnálom, de a nyavalygás nem szexi. Sokak életében történt már rossz dolog, és az nem jelenti azt, hogy magunkba kell süllyedni! Inkább arra törekedni, hogy levonjuk a megfelelő tanulságokat, és törekedjünk a jobb dolgok irányába.
2016. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Részben van kiút de egy lelki sérült ember nem sok mindenkinek kell. Annyit tehetsz, hogy nem ezzel kezdesz és nem zúdítod rá senkire.
2016. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legyen annyi eszed, hogy nem zúdítod rá.

Először azokat a tulajdonságaidat mutasd meg, amik miatt jól érezheti magát veled, amik szimpatikusak lehetnek neki. Ha már megvan a bizalom, kezd kialakulni komolyabb kapcsolat, úgy látod, hogy ő az az ember, akivel megoszthatod a problémáidat, a legbensőbb érzéseidet, akkor kezdj el ezekről beszélni.


Mert azért gondolj bele, ha valakit még alig ismerünk, nem alakult még ki semmi érzelem, semmi kötődés és ránk zúdítja az az első, hogy ránk zúdítja az összes búját, baját, mint egy rakás téglát, akkor persze, hogy a legtöbben menekülőre fogjuk.

2016. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy csak úgy kipécézel egy random nőt, ezt előadod neki, vagy van egy konkrét nő, akivel kölcsönös a szimpátia, csak félsz kiadni magad előtte. Utóbbi esetben én nem menekülnék el a nő helyében, nem kell mindenkire rázúdítani a lelked, elég csak egyre,neki viszont muszáj, hisz nem az az igazi macsó, aki játssza a kemény legényt, de ahhoz nem elég bátor, hogy felvállalja az érzéseit. Én azt tartom igazi férfinak, akiken meg van, az amit leírtál és képesek gyengédek lenni, nem játsszák a fapofát.26N
2016. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!