Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez tényleg nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez tényleg nagyon gáz, ha ilyen egy lány?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat, és mikor a hörcsögöm meghalt, eltemettem a papámnál. Egy vajas dobozban "megágyaztam" neki az alomból, mintha csak aludna. És virágot is ültettem a sírjára, karácsonykor vittem is neki pár szál virágot, amit én csináltam fenyőfaágakból. És mikor megyek papámékhoz, miután őket üdvözöltem mindig az az első dolgom, hogy megnézem a sírt, és neki is "köszönök".

Az egyik volt osztálytársam azt mondta erre, hogy ez nagyon gáz, nem csoda, hogy nincs barátom...

Szóval ez a fiúkat zavarná? Vagy ti mit gondoltok erről?


L/19


2016. márc. 20. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem gáz.

Vagyis ha az is, én is ilyen lennék felnőtt férfi létemre, ha a kutyám elpusztulna.

2016. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ez befolyásolna bárkit is

akit meg igen, jobb ha kerülöd

2016. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem gáz
2016. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha cserébe elviseli az én őrültségemet is pl bizarr kiállítás a régi cuccaimból amolyan nosztalgiafack részeként akkor nem.
2016. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 VirágésBence ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha szereted az állatokat és volt egy hörcsögöd, aki a szívedhez nőtt és így gyászolod.
2016. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
Én is így lennék a kutyámmal..
2016. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mért lenne bármi is gáz mit szivesen tesz az ember?

Ne foglalkozz azzal aki szerint ez gáz....

2016. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem gáz ő a gáz
2016. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak gyerekes,de az is gyerekes, hogy emiatt valaki gáznak titulál. Nem vagyunk egyformák, később majd neked is lesz nagyobb, súlyosabb problémád és akkor majd megérted miért fura ez egyeseknek. Addig pedig tégy úgy ahogy neked jó és, ha zavar, hogy mások mit gondolnak, akkor ne meséld el nekik, hogy évek óta gyászolod a hörcsögöd.
2016. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én legalábbis nem tulajdonítanék neki semmi jelentőséget.
2016. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!