Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti milyen gyakran találkoztok női barátaitokkal? Hogy alakult ki a barátság köztetek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,eddig nem nagyon voltak női barátaim,nem is tudom elképzelni,hogy működik ez a dolog. Van egy lány akit,egy hónapja megpróbáltam elhívni találkozni,ő visszautasított a korom miatt,mivel 3 évvel idősebb nálam.Azt mondta,helyes vagyok meg jóérzésű,de nem tudná komolyan elképzelni egy fiatalabb sráccal.Egyenlőre azt mondta,hogy legyünk barátok.Na most azon gondolkodtam,hogy nagyon megalázkodó lenne elhívni egy baráti találkozóra? Szívesen tartanám vele a kapcsolatot,úgy mint barát.21/f

2016. márc. 13. 20:10
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Inkább társaságban vagy konkrét céllal szoktunk találkozni, de néha csak úgy ráírunk egymásra és kész
2016. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de van két férfi barátom.

Az egyikükkel csak pár havonta beszélek. Nem egy városban lakunk, de ha odamegyek, mindig találkozunk, és órákat beszélgetünk.

A másikukkal hetente-kéthetente írunk kb. 1 órát, de nagyon ritkán találkozunk (szintén másik városban lakik).


Nem tudom, van-e tiszta barátság férfi és nő között, de úgy gondolom, hogy még az sem baj, ha vonzalom van, amíg mindketten valamennyire elégedettek.

2016. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak lánybarátaim, de mindegyik ilyen barátságom azért működik jól, mert tudjuk egymásról, hogy egyikünk se érez többet a másikunk iránt.

Szóval ha te elkezdesz ezzel a lánnyal barátkozni, miközben már nemrég kiderült, hogy bejön neked, akkor szerintem az nem fog sokáig működni. De azért egy próbát megér, elvégre neked kell tudnod.

Egyébként én havonta egyszer-kétszer találkozok a lánybarátaimmal, de csak azért ilyen ritkán, mert külön városban élünk. Máskülönben sokkal többet lógnánk együtt.

A legtöbbjüket a suliban ismertem meg, de van, akivel a neten keresztül barátkoztam össze.

22/F

2016. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem fiú vagyok, de én a 2 legjobb fiúbarátommal úgy barátkoztam össze, hogy az egyikkel még középiskolában a gólyaavatón, sajnos nem tudunk gyaktan találkozni a távolság meg a programjaink miatt, de azért fél/negyedévente iszogatunk egy jót. A másikat meg a párom mutatta be, itt lakotr a falunkban de felköltözött Pestre. Ha közel járunk egymáshoz össze szoktunk futni :)
2016. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nekem is vannak fiúbarátaim és ha nincs semmilyen hátsó szándékod, akkor nyugodtan hívd el egy találkozóra. Biztosítsd róla, h ez nem randi, felfogtad a szitut, h nem lehet semmi több.
2016. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En no vagyok es fiu barataim vannak tobbsegeben! Nagyon szeretek veluk talakozni, hulyulni. Jofejek es kedvelem oket. Szerintem a baratsagot nem hatarozhatja meg az illeto neme. Ez a modern felfogas. Termeszetesen szex nincs kozottunk.

N

2016. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!