Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez tényleg nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez tényleg nagyon gáz, ha ilyen egy lány?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat, és mikor a hörcsögöm meghalt, eltemettem a papámnál. Egy vajas dobozban "megágyaztam" neki az alomból, mintha csak aludna. És virágot is ültettem a sírjára, karácsonykor vittem is neki pár szál virágot, amit én csináltam fenyőfaágakból. És mikor megyek papámékhoz, miután őket üdvözöltem mindig az az első dolgom, hogy megnézem a sírt, és neki is "köszönök".

Az egyik volt osztálytársam azt mondta erre, hogy ez nagyon gáz, nem csoda, hogy nincs barátom...

Szóval ez a fiúkat zavarná? Vagy ti mit gondoltok erről?


L/19


2016. márc. 20. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

A volt barátnőm 20 éves, ősszel halt meg a malaca. Amit ő rendezett...

Pont azt a hétvégét töltötte ott nálam. Mikor szólt neki az anyja róla, akkor egész este meg éjszaka az ágyban a falnak felé fordulva sírdogált meg szomorkodott. "Majac."

"A majacomat akarom." (Még direkt 5 éves szinten, sejpítve mondta a malac szót is... Aztán meg egész hétvégén szar kedve volt, alig volt kedve valamihez és még nekem kellett volna vigasztalni. Úristen, mit csinált volna, hogyha egy ember hal meg a környezetében?

Én is több háziállatot temettem már el sajnos, de ilyen patáliát sosem csaptam.


Egyébként hozzá tenném, amit te csinálsz kérdező az normálisnak számít, ha tényleg csak ennyi. És nem csinálod azt, amit a volt barátnőm is.

24/F

2016. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sóhajtanék egy nagyot de nem hiszem, hogy ez kizáró ok lenne.
2016. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol más véleményével, Teljesen természetes,hogy eltemetted a kedvencedet,mivel szeretted.
2016. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!