Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellett volna bele olvasno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna bele olvasnom a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés

Bele olvastam a barátnőm facebook beszélgetéseibe, de okkal tettem. Barátnőm többször említett egy francia fiút(aki pesten lakik), akivel lefeküdtek, még előttem 1-2 hónappal, és többször írt is neki a srác mostanában. Akkor kezdtem gyanakodni, amikor február 14-én, Valentin napon írt neki a srác. Kérdeztem, hogy beszélgetnek-e, az volt a válasz, hogy nem. Kérdeztem, hogy miért nem tiltja le, ha már nem érdekli. Azt mondta, hogy "nem zavarja, néha ír de nem válaszol neki. Ennyi." Sajnos nagyon érdekelt, így bele olvastam. Beszélgettek, vissza írt a srácnak... Lényeg az volt, hogy a srác megkérdezte "szeretne-e vele találkozni-e még, de őszintén, mert ha nem akkor hagyja." Barátnőm azt írta, hogy "természetesen szeretne." Ezzel szembesítettem. Zokogott, bocsánatot kért, azt mondta, hogy ez csak a híúsága miatt volt, jól esett neki, hogy valaki más is érdeklődik iránta. Egy ideig elhittem, nem is olvastam bele azóta, kivéve tegnap. A héten nagyon össze voltunk veszve, és úgy érteztem, hogy Ő már el is "engedett...". Beszélgetett egy csoporttársával, sulis kérdésekkel kezdtek, aztán átváltott ismerkedésbe. Olyan érzete volt a dolognak, hogy a barátnőm teper a srácért. Ezzel is szembesítettem, és megharugodott, hogy "még mindig nem bízok benne, és nem volt jogom bele nézni, mert Ő sem tesz ilyet." Annyit mondott még, hogy a fiú csak barát, suli miatt van jóban vele, és valószínűleg meleg is.


Mi 4 hónapja vagyunk együtt, és azt mondhatom, hogy nagyon komolyan gondoljuk mind a ketten. Házasság, család, jövő is gyakran szóba kerül.


Nem tudom, hogy miért beszélget, és flörtöl más fiúkkal. Erre keresem a választ. :) Ebben kérnék segítséget.


Megjegyezném, hogy az ágyban nincs semmi gond, sőt. :)



2016. márc. 20. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Magadban nem bízol öregem.

Ne olvasgasd a személyes leveleit. Hadd flörtöljön, a nőknek kell az ego-boost.

Lazulj el és csapj egyet a seggére, majd hagyd, hogy intézze a dolgait, cseteljen, whatever.

2016. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem kellett volna elolvasni a beszélgetéseit. Ha úgy érezted egyszer már, hogy "elenged", akkor talán nem kellene vele közös jövőt meg családot tervezgetned. A

Ezek alapján ezt max te gondolod nagyon komolyan, nem ti.

2016. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha flörtölget a barátnőd és még te vagy a hibás, akkor itt a baj nem kicsi. Erre a bizalmatlanságra házasságot építeni, gyereket vállani meredek.
2016. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint az, hogy egy nő flörtöl nem általános? Ha más felé kacsingat, akkor már baj van? Nem lehet csak "ártatlan" ego boost?


Ha már ezt a kifejezést felhozták.

2016. márc. 20. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy erre van egy egzakt szabály.

Vannak nők, akik tökéletesen kizárják a külvilágot, amikor van pasijuk és vannak olyanok, akiknek folyamatosan kell, hogy körbe legyenek udvarolva.

A lényeg nem is ő, hanem te vagy.

Neked magadra kell koncentrálnod és az előrehaladásodra, nem pedig a barátnőd leveleire.

Mondd neki, hogy jó csaj és hagyd szabadon mozogni.

Gyanítom, hogy még fiatal nagyon, így sokat fog még alakulni is.

2016. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani, hogy mi van a fejében, de minden bizonnyal ha annyira odáig lenne érted, akkor nem flörtölgetne másokkal.

Jobb átgondolni még egyszer ezt a házasság, család, jövő témát...

2016. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Jól tetted, hogy elolvastad.

Az én jelenlegi barátnőmnek konkrétan nincsenek férfi barátai vagy közeli ismerősei, mert olyan típusú. Nem is aggódom szénné magam úgy, mint te.


Egy nőnek sokkal kevésbé jár az agya más férfiakkal való szexen, ha van valakije, mint egy férfinak. A flört is olyan, hogy szökőévente, ha van valakije és a kapcsolatuk egészséges.

2016. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Négy hónap után ilyen kérdések merülnének fel, én kicsit kiakadnék. Négy hónap után nekem még attól is dobogott a szívem, ha a párom hozzám szólt vagy rám nézett, nemhogy másnál keressem az ego boostot (most nagyon bejött itt a kifejezés, úgy látom :D ). Szerintem egyáltalán nem normális, hogy ilyen rövid időn belül voltak flörtölős-megcsalós-"úgy éreztem, hogy elenged" típusú momentumok, mert négy hónapnak még bőven a rózsaszín vattafelhős, egyszarvúháton lovagolós szivárványhányós időszaknak kellene lennie. Már persze, nem törvényszerűen használom a "kellene" szót, de szerintem elég sokat elmond a tervezett jövőtökről, ha már most ilyen problémákkal találkoztok. Négy év után is még azt mondanám, ez elég korai jelenség, nemhogy négy hónap után.


És az, hogy te is bizalmatlan vagy, ő is okot ad rá, az szerintem nem jó alap az esküvőre és családra. Most azon agyalni, hogy kellett volna vagy nem kellett volna beleolvasni az üzeneteibe, már felesleges, megtörtént, így jártál, de hogy ezzel az információval mit kezdtek, az rajtatok múlik.


Nyilván ha szerinted ez belefér, akkor nincs gond, de én ebben magamból kiindulva azt látnám, hogy valami hiányzik a kapcsolatból, valamiért nem teljesen elégedett, mert mintha az utódod keresné, vagy nem akarna teljesen elköteleződni melletted, azért a flört más emberekkel.

2016. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 VirágésBence ***** válasza:
100%
Minden nőnek jól esik egy-egy bók más férfiaktól, de én mint barátnő biztos, hogy nem mennék el addig, hogy találkozzak is a sráccal, megdicsér, beszélgetünk, kicsit körülrajong, jólesik, de ennyi, tovább semmiképpen sem mennék, mert ott már nagyobb gondok vannak. Szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom, akkor is, ha a kapcsolat kicsit meginog, én is ki lennék akadva, ha a barátom olvasgatná az üzeneteimet, és nem azért, mert rejtegetni valóm van, hanem mert nekem is van magánéletem és ha valami van úgyis elmondom neki.
2016. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom miért nem hagytad már ott..
2016. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!