Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nos ferfit erdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nos ferfit erdekelni kezd egy masik no akkor valami nincs rendben a hazassagaval?

Figyelt kérdés
latszolag tokeletes a hazassaguk es jol vannak..mindezek ellenere hogyan tudja felkeleteni az erdeklodeset egy masik no ?
2016. márc. 21. 08:54
1 2
 1/18 rövidujju válasza:
8%

Szerintem,nem feltétlen jelenti azt,hogy gond van.

Nálunk is minden rendben,mégis,igaz ritkán,de ismerkedek hölgyekkel.

Néha jól esik egy másik nő érintése.

Ettől függetlenül még imádom a feleségem...

2016. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%

A nők miért csak női fejjel tudnak gondolkozni? Állítólag a nők nagyon empatikusak. Akkor miért nem tudják magukat egy kicsit néha egy férfi helyébe képzelni?


Az első válaszoló is jól leírta a dolgokat.


Én nem vagyok az a nagy megcsalós fajta, de jó példák a nagyszüleim is. Most 82 és 77 évesek. 25 és 20 éves korukban házasodtak össze, vagyis már együtt vannak 57 éve.

Papának végig voltak szeretői kb 25 és 55 éves kora között, amikről mama nem tudott. Felneveltek 3 gyereket és papa mindig támogatta érzelmileg és anyagilag a családját. Ma is nagyon törődik mamával, aggódik érte ha beteg, mindig üzen nekem és a többieknek is titokban hogy hívjuk már fel mamát, mert annak örülni szokott, stb.

Mindez mellett pedig amíg szexuálisan aktív volt, más nőket is keresett a szexuális vágyai kielégítésére. Tudjátok a férfiaknál a szex és az érzelmek nem járnak úgy együtt, mint a nőknél.

2016. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
10%

Megvannak, de azért kicsit únja ugyanazt a lukat tömni. Kell a változatosság. Valaki ink elmegy qrvázni emiatt.

26/F

2016. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elnezest..mindig elfelejtem, hogy "normalis" hogy egy nos pasi neha felrelep a szex miatt...
2016. márc. 21. 09:42
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

Miért? Mit szeretnél? HOgy vezessük be Magyarországon az iszlám jogrendet és minden félrelépő embert meg lehessen kövezni nyilvánosan?


Látszik hogy te is nő vagy és totálisan igaz rád, amit írtam az előbb.

"Állítólag a nők nagyon empatikusak. Akkor miért nem tudják magukat egy kicsit néha egy férfi helyébe képzelni?"


Ha egy nő félrekúr egy házasságban, akkor 80% eséllyel nem boldog abban a házasságban. Ha egy férfi félrekúr egy házasságban, akkor 80% eséllyel változatosságra, új puncira vágyik a feleségéé mellett. Ezen mit nem lehet érteni? Mások a két nem motivációi, mert a két nem is más. Még egyszer, fogod hogy a férfiak és a nők nem egyformán állnak a szexhez? A nők még az alkalmi kapcsolatoknál is sokkal több érzelmet visznek bele, mint a férfiak.

2016. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Ne hallgass az 5-re, kérdező. Látod, már a nagyapja is ilyen retardált volt, ő is az, mert meg sem fordul a fejében, hogy a nagyanyja porig volt alázva egész életében.


Szerintem férfifüggő amúgy, de nagy általánosságban egy ÉRTELMES, intelligens, magára valamit adó férfi kitart a párja mellett.

2016. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

6:

Imádom mikor nők válaszolnak férfiaknak feltett kérdésekre.


Remélem majd amikor menstruációról szóló kérdés érkezik, akkor arra kizárólag férfiak fognak válaszolni. Arról már nem is beszélek, hogy indokold meg, hogy mit miért mondasz mint én is tettem. Kb minden mondathoz hozzátehetnél egy "azért, mert"-et. Látszik hogy csak érzelemből beszélsz.

2016. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bence_ ***** válasza:
94%

Így van.

Neki rossz az a kapcsolat.

2016. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

#7: Te pedig láthatóan nem vagy házas, így téged elméletben ugyanúgy nem érint ez a kérdés mint engem.


Én nem értek egyet azzal, hogy a férfiak szánt szándékkal degradálják magukat ösztön szintre, hogy ezzel takarózzanak a gerinctelenségük miatt (mert a férfiak ilyenek és kész), de ha azt mondja rájuk valaki, hogy csak a farkuk után mennek és ösztönlények, stb. már verik a seggüket a földhöz.


Az, hogy a nagyapád nem szerette a nagyanyádat, az 100%, mivel nem tenné ki az ismerősi kör szánakozó tekintetének, ha szeretné. Az pedig, hogy te ilyen példát látva ilyen emberré fejlődtél, nem meglepő.

2016. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Titusztitusz ***** válasza:
59%
A két dolog között az égvilágon semmi kapcsolat nincs...Az, hogy egy férfiút esetleg egyszerre több hölgy is tud érdekelni, annak semmi köze nincs se a kapcsolatához-házasságához, se egyebekhez, egyes egyedül ahhoz van köze, hogy milyen az adott úr természete, vérmérséklete, és szexuális potenciája...
2016. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!