Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik nálatok ez így tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nálatok ez így tök rendben van és normális?

Figyelt kérdés
Viszonylag friss a kapcsolatom a jelenlegi párommal két hónapja vagyunk együtt és pár hete bemutatott az egyik barátjának. Átmentünk a sráchoz és azt vettem észre hogy a párom tök zavartalanul nyúlkál be a gatyájába megigazítani a kisfickóját. Persze nagyon rég óta ismerik egymást de ez nekem mégis kicsit szokatlan volt. Pasik ti így egymás előtt tényleg nem zavartatjátok magatokat?
2015. okt. 21. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam tesi óra után az öltözőben pucéran szokott mászkálni (zuhanyzás után), és ha elfordulsz, vagy mondod neki, hogy vegyen fel valamit, akkor csak annyit kapsz, hogy olyan éretlen vagy. Ezek után szerintem egy kis igazgatás még belefér.
2015. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy hogyan igazgatja, alsógatyán keresztül, vagy abba is belenyúl?
2015. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a gatyajaba nyulkalt a parod?

A haverjaeba vagy mi?

2015. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: a könnyeimet törölgetem! :'D
2015. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A párom a saját nadrágjába nyúlkál bele és a saját szerszámát igazítja meg és ugyan nem vizsgáltam meg nagy szakértelemmel de gondolom az alsónadrágjába is belenyúl.
2015. okt. 21. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha az alsójába is belenyúl az már azért gáz szerintem. Főleg a higiénia miatt. Hát ezzel a kézzel csókolja az édesanyját is?
2015. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert te talán a kezeddel csókolod édesanyádat?
2015. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)))))) jók a válaszok . Egy kicsit gáz csak. Mert egy kézmosás nem ártana utána. :D
2015. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
renderes tisztálkodásról hallott itt valaki? a pinát nem kell a helyére rakni?
2015. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!