Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az ilyen stílusú lányokról? Bejönnek nektek?

Figyelt kérdés

Olyan stílusú lányok, mint a képen a rajzon (gótok): [link]

/hozzátenném, itt most nem az idióta síron, és egyéb helyeken pózoló idióta divatbarmokról van szó/

Vagyis hosszú, derékig, majdnem fenékig érő (festett, de természetesnek ható, vagyis nem piros, lila stb. hajszínek, hanem mondjuk rókavörös, gesztenyevörös) vörös haj, fehér bőr, zöld szem, fekete szemsmink (nem elborult módon, csak egy kis fekete szemhéjpúder, fekete szemceruza) vörös, vagy áttetsző szájfény, semmi fehér púder/"vakolat", stb., arányos homokóra testalkat, és olyan stílusú ruhákban jár, mint a rajzon a lány: hosszú fekete szoknya, szép, nőies (kicsit középkori stílusú) fűzők, topok, néha fekete csipkekesztyű, reneszánsz/barokk stílusú ékszerek (persze csak módjával, ízlésesen, nem eltúlozva) fekete sportcipő, vagy kerek orrú, magas sarkú csizma (télen, ősszel).

Csak azért kérdezem, mert elég sok helyen olvastam, hogy a férfiaknak ez nem jön be, meg undorító, stb., de amikor kimegyek az utcára, elég sok férfinek "kiesik" a szeme, és kíváncsi lennék, hogy ennyire hülyének tartanak, vagy bejön-e nekik ez a stílus.:D (természetesen akármilyen kommenteket kapok, nem fogok változtatni, mert ezekben érzem jól magam, tényleg puszta kíváncsiság)

Negatív és pozitív kritikákra egyaránt kíváncsi vagyok, nem pontozok le senkit, csak a bunkók válaszoktól kíméljetek;D Köszi:)


2010. ápr. 3. 20:10
1 2 3
 1/28 Bandeee ***** válasza:
Imádom a fűzőket. Tényleg, ha az alak is megvan hozzá a kedvenc női ruhadarbom :D (OFF: Ha linkelsz egy képet magadról bővebben is írok) hja, nem ismerkedés, de ha csinálunk valamit akkor már csináljuk rendesen :D
2010. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be a stílus, úgygondolom elég kevés olyan "góth" csaj van akinek tényleg ez az életfelfogása.

és azért nézik meg őket, mert kirívó, számomra undorító, ahogy írtad. sokuknak ez dirakt tetszik, feltűnési mánia.

2010. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
fú nekem ez az ideálom :) hány éves vagy? Csak ez a középkoros dolog nem jött be
2010. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20.14/2 vagyok: a fűzővel nekem sincs bajom, csak ettől az eltúlzott egyéb dolgoktól.
2010. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyon jól áll, de én általában csak elhízott, szétfolyt, kövér lányokat látok ilyen stílusban. :(
2010. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Bocs, nem rakok be képet:)

Egyébként én nem vagyok túlsúlyos 163 cm, 53 kg vagyok.

És igen, sajnos valóban sokan azért öltözködnek így, mert a figyelem középpontjába akarnak kerülni bármi áron, ez elég szánalmas.

Mellesleg 19 éves vagyok.

2010. ápr. 3. 20:19
 7/28 A kérdező kommentje:
Azért öltözködök így, mert sokkal szebbnek, nőiesebbnek, elegánsabbnak érzem ezekben a ruhákban magam, mint a mai cs*cskidobós trendi pólókban, vagy csőnadrágban, stb, stb. Persze néha én is átlagosan öltözködök fel (boltba lerohanásnál pl.) farmer, egyszerű top, sportcsuka, de a fentebb leírt ruhadarabokban nőnek érzem magam, nem érdekel, hogy hülyének néznek:D
2010. ápr. 3. 20:22
 8/28 Bandeee ***** válasza:
Hoppá, szerintem igencsak sunázható vagy :D Sőt, nekem nagyon bejönnek az ilyen tipusu csajok. Meg, hogy még alacson is vagy, külön plusz pont. Régi barátnőmre emlékeztetsz, nincs a szádban véletlenül egy piercing (Lehet hogy te vagy Ő?!!)? :D Első kommnetelő voltam.
2010. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Bandeee ***** válasza:
Én nem nézlek hülyének, akkor most chatelünk? :D Unatkozom.. (ugyancsak első)
2010. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ez a stílus, csak nem tudom, hogy hol tudnék ilyen lányokkal ismerkedni. 19F
2010. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!