Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit válaszolnátok rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit válaszolnátok rá? Őszintén! L

Figyelt kérdés

Tegyük fel van barátnőtök és flörtöltök komolyabban egy másik lánnyal. A lány rákérdez, hogy miért nem szakítotok, egyáltalán gondoltatok e már arra, hogy más lánnyal kezdtek kapcsolatba?


Megjegyzésként, direkt kérdeztem rá, mert túlzásba esett a flörtöket, nyomulást tekintve.


Ti mit válaszolnátok?

U.i. Kézpeljétek magatokat a helyzetbe!


2016. márc. 21. 17:05
 1/9 A harmadik szem ***** válasza:
Mert az illető (teljesen normálisan) fél a változásoktól.
2016. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretni csak egyet lehet. Flörtölhetek én 100 másik nővel, ha hozzád megyek haza és téged szeretlek. Ezt válaszoolnám
2016. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: És természetesen ugye az sem zavarna, ha barátnőd flörtölne mindenkivel, míg hozzád megy haza.


"és flörtöltök komolyabban egy másik lánnyal."

AKkor menjen Isten hírével.

2016. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves #3. Nem, nem zavarna és nem is zavar. A mi kapcsolatunkba ez belefér. Szoktam flörtölni más nőkkel, és a barátnőm is más férfiakkal. Immáron 7. éve vagyunk együtt és boldog párkapcsolatban élünk :)


Mivel jobb az, hogy ha megkérdeznek és én azt válaszolom, ahogy a legtöbb férfi is, hogy nem édes, csak téged szeretlek és más nőkre még csak nem is gondolok, nemhogy rájuk nézzek vagy flörtöljek velük. Én őszinte vagyok a kapcsolatomban. Szerinted neked sohasem hazudtak még a kátad mögött? :)

2016. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De itt a kérdés az, hogy a lánynak mit mondanátok.


Tehát ott a barátnő, akivel x éve együtt vagytok. Erre egy másik lánynak azt részletezitek, de meg$zexszelnének, de jó lenne vele, szívesen ráugranátok. Mire a másik lány első reakciója: Figyelj, minek nem szakítasz a pároddal? Stb..


A válaszotok: ???????

2016. márc. 21. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak szórakozik veled. Vannak pasik, akiknek kell az egojuknak ez. Ismerek pár ilyet, legtöbbjük komoly kapcsolatban van, és soha nem csalná meg a párját.

Nekem ez kapcsolatba nem férne bele, de kinek mi. Viszont te itt csak egy vicc vagy. Ha te is élvezed ezt, és a helyén tudod kezelni, akkor hajrá, de ha komoly érzelmeid vannak, zavard el a francba, mert csak magadat kínzod.

2016. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Oké, de engem nem ez érdekel, hanem a válasz. :D
2016. márc. 21. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
ez már nem a flört kategória amit írtál.
2016. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudod te hogy mit jelent az a szó hogy flört??? Mert hogy nem ezt!


A kérdésed szerint van egy szitu ahol a pasi megdugna téged, te meg ostobán elveszed a kedvét. Én tutira nem erőlködnék tovább nálad. Van száz másik aki feltételek nélkül szét tenné nekem.

2016. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!