Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én életemből hol vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én életemből hol vannak azok a pasik, akik szeretik a kövér nőket?

Figyelt kérdés

Nos, én elképedve olvastam ma azokat a kérdéseket, ahol a kérdezők, válaszolók azt írták, mennyire bejönnek nekik a kövér csajok. Én 80 kg vagyok (176 cm mellé), és sohasem szokott kezdeményezni senki, szombaton is voltam koncerten, de semmi, mintha nem is léteznék a férfiak számára. Pedig állítólag nincs bűnronda ábrázatom. És mindig kedves vagyok, segítek, ha tudok, nem ítélem el az embereket, legyen szó bármiről, és a jót keresem mindenkiben.


Nos, akkor hol is vannak azok a férfiak, akik a kövér nőket favorizálják? Mert én az életemben nem találkoztam eggyel sem.


2016. márc. 21. 19:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%

Fogyj le sportolj, tudom siránkozni könnyebb :D

Én 165/55 vagyok, 90/67/92, tudod sok sport csodákat tesz!!! 20L

2016. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Naponta 1,5-2 órát sétálok, és hetente legalább háromszor 1,5 órát jógázom. :D
2016. márc. 21. 19:35
 3/31 anonim ***** válasza:
pedig sok pasi van aki szereti őket ! de lehet sportolni is
2016. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%

Valljuk be hogy ezen a felületen felülreprezentáltak a kevésbé népszerű/sikeres férfiak, akiknek alapjáraton is elég lehet, ha lyuk van egy nőn.

Ez persze nem jelenti azt, hogy a többséget képviselő átlagos vagy magasabb kaliberű férfiak is így gondolják.

Pl. én sem bírom a dagadt nőket és nálam nincs az a terület, ahol kompenzálni tudnának.

2016. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2# futhatsz akár naponta egy félmaratont is, ha többet eszel, mint annyire szüksége van a szervezetednek, akkor bizony hízni fogsz. Mozgás csak segít a fogyás gyorsításában, meg amúgy is jót tesz, a fogyás alapja a helyes étrend.
2016. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 ~OnLány~ ***** válasza:

1. Én sport nélkül is annyi vagyok,mint te..Sőt,2 kilóval könnyebb.


Kérdező szerintem kedves lány lehetsz.

A séta az amúgyis jobb a futásnál,azt olvastam.

Görkorizni tudsz?Az jó szórakozás és még zsírt is éget.

Milyen ételeket fogyasztasz?

Talán az étrendeden is tudnál változtatni először.

2016. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

De ha az itteni "trendeket" vesszük figyelembe, akkor én túl alacsony vagyok hozzád a 167 cm-mel...

2016. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%

Én több mint 10 centi plusszal vagyok 10 kg mínuszban hozzád képest.

A kövérség csak régen volt menő mert akkor a jómódúsággal azonosították, ma viszont egy az egyben az igénytelenség szinonímája. Persze lehet hogy kifogsz valakit aki ki akarja szabadítani Willyt, de ne erre tegyél fel mindent.

2016. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
9%
A barátzónádban.
2016. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

10-15kg felesleg van rajtad kb, szóval nem kövér, csak túlsúlyos vagy. Vannak pasik akik szeretik a duci csajokat, de ha az egészségről van szó, erre nem jó alapozni.

Én kövér vagyok, világ életemben az voltam, csak már teszek ellene mert szarul érzem magam a bőrömben. Nekem csak fiatal tiniként volt gondom a pasik terén. 19 évesen lett először barátom, utána már volt több is. A férjem így ismert meg, de nem miatta diétázok és mozgok, hanem magamért.


Rajtad nincs sok felesleg. Jobb lenne ha még most nekiállnál leadni. Ahogy jön fel egyre több és több súly, annyival nehezebb lesz változtatni. Tapasztalatból mondom.


1 életed van.

2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!