Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elég érdekes kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elég érdekes kérdés lesz! Egy ember sorsa rajtatok múlik! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Adott egy fazon, akinek a jövője rajtatok múlik.

Nincsenek szerettei, nincsenek barátai, családja, nincsen kb. senki "támasza" rajtatok kívül - és itt nem arra kell gondolni, hogy "mankók" vagytok a számukra, csak Ti vagytok azok, akiért él az ember.

Nagyon szeret Titeket, de Ti már kezdtek kiábrándulni Belőle.

A helyzet:


1. ha mellette maradtok, olyan ember lesz, aki segít másokon, megment másokat, önzetlenül ad jót a világnak, támogat másokat, voltaképp a társadalom, az emberiség egy olyan tagja, hogy büszkén áldoz fel magából szinte mindent, a világ globális helyzete szempontjából. Tehetsége, ereje, mindene megvan hozzá, de a fő hajtóerő TI VAGYTOK!


2. ha nem maradtok mellette, összeomlik, valószínűleg, és vele minden, amit tett, tehetett volna másokért. Befelé fordul, önző lesz és önpusztító, rosszabb esetben pusztító, elveit meghazudtolja, ezért még lejjeb csúszik, és elvész, mondhatni, meghal, lelkileg-érzelmileg-értelmielg.


Szóval mit választanál? Vele maradni, vagy nélküle?


(A "vele maradás" alatt értem azt, hogy nem feltétlen muszáj, hogy járjatok, de mondjuk nagyon jó barátok maradtok még szakítás után is.)


2011. júl. 5. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kezdtem úgy vélni, hogy eszes hölgy vagy, de miután végig olvastam megváltozott a véleményem..
2011. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát inkább barátok maradnánk mert ha nem akarok vele lenni nem is fogok csak azért, mert ő igy milyen jó ember lenne...:)
2011. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ennek roppantmód örülök, mert nem vagyok hölgy.
2011. júl. 5. 17:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem is értem, a jó barátnak maradás nem egy túl nagy dolog a másikkal lehetőséggel szemben, így a kérdésednek nem sok értelme van.
2011. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én is bevállalnám barátnak

de ha olyan lehet bele is tudnék szeretni

2011. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gondolod? Sokan úgy gondolják, hogy ha szakítanak, akkor utána a másikat úgy kell lekaparni magukról, mint az üszköt, a retket. Sőt, voltaképp ez az általános dolog.
2011. júl. 5. 17:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hölgy akkor te vagy az az ember akiről szó van igaz ? Ezért tudtad ilyen jól ábrázolni a helyzetet
2011. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit szívna le az én energiámból, hogy az RPG-játékok világmegmentő hőse legyen.
2011. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Alapvetően hasonlítok az elsőre, de sajnos ennyire "ász" én sem vagyok, kicsiben teszem a dolgom, de a helyzet nem ugyanaz.
2011. júl. 5. 17:29
 10/19 anonim ***** válasza:
17:26os vagyok. Én támogatnálak ebben a helyzetben , mint barátot , de ez attól is függne , hogy mit kezdenél a támogatással.
2011. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!