Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esett volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esett volna, ha nem áll ki mellettetek a párotok?

Figyelt kérdés

A párom szüleinél voltunk, és hát az ő anyukája, amolyan minta háziasszony. Süt, főz, ott minden nap meleg kaja van, kertészkedik, meg gondoskodik az egész családról. Na, hát én pont az ellenkezője vagyok, amiért kapok is hideget, meleget tőle... Kínált minket káposztás tésztával, és mondtam a páromnak, hogy csomagoljon is magának, legalább akkor nem kell főznöm. És kérdezte az anyós, hogy én mit eszek, mert tudja, hogy én nem szeretem. Mondtam, hogy én ebédre baba tápszert szoktam enni, ezért nem kell nekem kaja. És mikor ezt meghallotta a fejét fogta, és azt mondta, hogy minél nagyobbak lesznek a körmeim, annál kisebb lesz az agyam. (mert hogy hosszú, hegyes körmeim vannak, ezért is mindig beszól) És a párom meg csak röhögött rajta. Aztán meg nem értette, hogy miért nem szóltam hozzá az autóban.

Jogosan esett rosszul, hogy nem állt ki mellettem, sőt, inkább nevetett? Ti mit szóltatok volna?


2016. márc. 22. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De ezt ugye csak viccből mondtad? Bocsi, de szerintem az anyósnak van igaza...
2016. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
az a baj, hogy egy 10 éves gyerek szintjén vagy
2016. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egy kedves megjegyzés az anyóstól, de igaza van. Ezen meg mindenki felröhögne. :D
2016. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát az tény, hogy mondhatta volna a kedves anyukának, hogy foglalkozzon a saját dolgával.

Nem a mama jár veled. A párod szerintem nem gondolta, hogy ez neked rosszul fog esni, pedig elég rossz dolog amikor a másikat azzal bántják, hogy agyatlan.

Nem lehet, hogy a párod neheztel rád kicsit amiatt, hogy nem főzöl valami gyakran? Lehet ezért nevetett a mama beszólásán...

2016. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te minden ebédre babatápszert eszel? Azt a fehéret,amit anyatej helyett adnak? Ezen én is nevettem kicsit.Meg nem kóstolnám,olyan büdös.
2016. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fehér. Ma például áfonyás-babakekszeset ettem. Ez a kedvencem, bár a gyümölcsösek mind finomak.
2016. márc. 22. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre váljék.
2016. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tartom magam udvariatlannak, de ezen hangosan felröhögtem volna. Ilyen ember komolyan van? Most komolyan, babatápszer? Mi a halálnak?
2016. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég kamu kérdés szaga van, de ha mégsem az akkor valamilyen szinten igaza van, viszont a férfiak sokszor nem veszik észre az ilyen dolgokat, hogy mi az aktuális oka valakinek éppen bevágni a durcát. Ha az anyósod nem kedvel akkor soha nem is fog. Ez egy örökké tartó kereszt lenne a számodra, ha tényleg nem nagyon kedvel és benne maradsz a családban.
2016. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mar az elozo kerdesednel is leirtuk hogy hulye vagy. Csak akkor szebben. En konkretan szembe rohognelek a babatapszereddel meg a p**sa kormeiddel.
2016. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!