Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan párotok, aki mellettetek lett igazán boldog, teljes ember?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy kezdetben nem volt nagyon boldog, nem nagyon találta a helyét a világban, de mellettetek lett igazán teljes. Létezik ilyen?
2015. jún. 2. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de ez kölcsönös. Vagyis hozzásegítettük egymást egy teljesebb élethez.
2015. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozok az egyeshez. Mindkettőnk önbizalmát, önértékelését a másik tette helyre, egymás mellett lettünk igazán boldogok.
2015. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt igen, de megmaradt a személyiségének a rossz oldala is,ami néha előjött,így inkább vége lett.
2015. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy létezik ilyen, igen a párkapcsolat kölcsönös és segíteni kell egymást. :)

Többen mondták nekem, hogy párkapcsolatok nélkül is teljesnek kéne lennem, de nem vagyok valami boldog és már csak ez hiányzik az életemből.

2015. jún. 2. 16:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát remélem igen. Mert ha nem, akkor minek vett feleségül, vállalt velem gyereket?
2015. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nélkülem is teljes ember, ahogy én is nélküle. Együtt viszont sokkal jobbak és boldogabbak vagyunk. :)
2015. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Romantikus gondolat, de aki saját magával nincs rendben, az a párkapcsolatban is csak addig érzi magát boldognak, amíg el nem múlik az újdonság varázsa. Az pedig csak pár hónap. Addig valóban elkendőzi a problémákat, de azok utána ugyanúgy visszatérnek.
2015. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó de ez nem mindenkire igaz, ha lenne párom arra törekednék, hogy hogyan tenném jóvá a kettőnk kapcsolatát és mi emberek társas lények vagyunk, kettesben sokkal szebb teljesebb az élet, mint egyedül.
2015. jún. 2. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát te tudod. Én csak a tapasztalatom írtam le.

Persze az is számít, mi miatt nem volt boldog az illető. Ha csak az zavarta, hogy nincs párja, akkor lehet, hogy elég a párkapcsolat, hiszen az megoldja a problémát.

De ha az frusztrálja, hogy mondjuk nem nőtt elég magasra férfi létére, akkor bizony hiába a kapcsolat, a probléma ugyanúgy fennáll.

Reméljük, te az első csoportba tartozol :)

2015. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!