Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben lehet/kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben lehet/kell választani?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki tényleg csak a barátom. Kiskorunk óta egy iskolákba járunk és mára már (több mint 10 éves ismertség után) tényleg az egyik legfontosabb ember az életemben. Nem lehet azt mondani, hogy olyan lány vagyok, akinek főleg fiú barátai vannak, de ez a fiú olyan nekem, mint más lánynak a legjobb barátnője. Viszont ez színtiszta barátság. Másfél éve viszont elkezdtem járni valakivel, akivel mára kapcsolatban vagyunk. Az elején minden teljesen rendben volt,de mára minden megváltozott. Elkezdett féltékenykedni arra a fiúra, akivel közöttünk olyan régi barátság van. (A barátom idősebb, ő már nem suliba jár és ez külön kiakasztja, hogy tudja, hogy azzal a fiúval vagyok "egész nap"). Én tényleg megértem őt, mert belegondoltam, hogy én sem örülnék, ha egy ilyen barátnője lenne. Viszont amikor összejöttünk nekem az a fiú már a barátom volt évek óta. Soha nem akarnánk egymástól semmit. Sajnos azóta, hogy nekem van kapcsolatom nem is beszélünk annyit, ő is fél attól, hogy emiatt majd veszekszünk otthon a barátommal. Egyébként a párommal mindent meg lehet beszélni, de a két fiú olyan más. Éppen ezért lehet őket ennyire élesen elkülöníteni. A kapcsolatomat ez a barátság nem is befolyásolná, ha nem lenne problémaforrás, ha csak hagyná hogy beszélgessünk és segítsünk egymásnak ha van amiben tudunk. Én úgy érzem, hogy a kapcsolatunkért mindent megtettem/teszek, senkit sem helyezek elé. Akkor viszont egy ilyen barátság nagy szabadságnak számít? A párommal már próbáltam erről beszélni, de teljesen kiakad a témán. Hallani sem akar róla, sőt a nevét sem akarja hallani. Bármilyen furcsa is, nem akarom egyikőjüket sem elveszíteni. Sem azt a fiút, aki évek óta támogat és mellettem állt és kiállt, sem azt akit szeretek és akivel jól érzem magam a párkapcsolatunkban. Valaki tudna valamilyen tanácsot adni?

2016. márc. 22. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad leültetni őket egy asztalhoz? Lehet nem ártana. Én megértem amúgy parod aggályait, sok olyan párom volt, akinek a legjobb barátja lány volt. Sokszor zavart, de minden alkalommal én kezdeményeztem az ismerkedést az illetővel, és megnyugtatott a dolog. Az semmiképp sem normális, hogy nem akarja megbeszélni veled. Ez nálam mindenképp rossz pont lenne, pedig mondom, engem is kicsit felzaklat a szitu, ha velem esik meg. Ennek ellenére minden alkalommal igyekeztem a helyénnkezelni, ezért is gondolom azt, hogy ez a máaik féltől is elvárható.
2016. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsánat a félregépelésekért, telefonról vagyok.
2016. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Én férfiként voltam ilyen helyzetben egy lány barátom miatt, és nem is szeretem ha választási opciót vázolnak fel nekem. Így inkább a magam irányába fordítottam az egészet és annyit mondtam, ha nem fogadja a barátságomat a lánnyal, akkor viszlát. Kénytelen volt elfogadni. És láss csodát, ő már sehol nincs, de a barátságom még mindig megvan.
2016. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek. Nálam sem jártak jól azok a pasik, akik nem fogadták el a fiúbarátaimat, akik hosszú évek óta mellettem állnak. Elhiszem, hogy szereted a párodat, de egy több éves mély barátságot egy szerelemért sem éri meg felrúgni, mert a szerelmek általában jönnek-mennek, és ha egy számodra fontos kérdésben ő ilyen elzárkózó, az nem sok jóval kecsegtet.
2016. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!