Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagy/ családod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagy/ családod van megtetszhet a szomszéd családos férfi/nő?

Figyelt kérdés
Történt valakivel hasonló? Lett valami folytatás?

2016. márc. 22. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy történhet ilyen. Részemről ez megmaradt álmodozás szintjén.

Férjem részéről megcsalás lett belőle :((

2016. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Én majd megőrülök a szomszédért. Ő szerintem észre sem vesz. Nem foglalozik velem. Pedig mikor nyáron alsóba van hát...De megcsalni nem tudnám a kedvesem. Csak nem tudok ezzel mit kezdeni.
2016. márc. 22. 21:41
 3/15 anonim válasza:
73%
Termeszetes neha h az ember masra is kivancsi,az ujdonsag mindig felvillanyozo. De ez maradjon meg fantazialas,almodozas szintjen es nincs gond:)
2016. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát persze. Nem is vagyunk kontaktban. Nem is beszélünk. De egyre durvábbnak érzem ezt a dolgot. Régen sosem történt még ilyesmi és máshoz nem is vonzódom csak hozzá de veszettül.
2016. márc. 22. 21:47
 5/15 anonim ***** válasza:

nalam nem ferne bele a megcsalas. eletem soran valamennyi fiumat megcsaltam. de a ferjem sosem, 10 evet eltunk egyutt a hazassag elott, sem akkor sem azota nem csaltam meg még egy csokkal se es nem is lennek ra kepes mert nagyon tisztelem. amiota babank van ez az erzes meg erosebb bennem: hogy en anya vagyok es a feladatom hogy osszetartsam a csaladot es nem az hogy szethuzzam.

de azert vak nem vagyok de ha valakit vonzonak talalo inkabb messze elkerulom hogy megcsak veletlen se kelljen ilyesmin agyalnom. teljesen termeszetes az erzesed, egesz addig amig koordinalni tudod

2016. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Neken is van kislányom. Szeretem is a párom mert csodállatod. Távol maradok a pasitól az biztos. De egyszerűen olyan rég érezten már ilyen fura vonzalmat ani magával ragad. Pedig nem a legsárnosabb pasi. De valahogy mégis valami vonz mindene
2016. márc. 22. 22:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Bennem akkor volt ilyen amikor egy "bandavezér" akart megkapni, de csak trofeának. Szépen megbeszéltük a dolgot hogy ugy én nem.

De mibdig is megmaradt köztünk valami a levegőben. Ritkàn találkoztunk, nem egy körbe jártunk. De évekkel később az akkori párom jol megverte, mert tiszteletlenül beszélt rolam :)

De több éves távlatokrol van szo.

Pl erre rá vagy 5 evre hallom hogy lent rolam beszelnek es magyarázza valakinek hol lakom...

Nagyon sokszor bennem volt ez iránta, mint kérdezőben.


Engem az tett helyre hogy ha ő is ezt érezné amit én, 100% hogy hogy akár szo nelkul ledöntene (nem az a finomkodos srác...) de nem tette soha csak mindig figyelt vagy szolt hozzám pár semlegeset.

Én ugy vagyok vele, hogy aki nem erzi azt a "szenvedelyt" tüzet, ami bennem van ill hogy az benne nincs, az nekem nem is kell.

2016. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
* marmint a bandavezér verte meg az akkori párom aki tiszteletlenul beszélt rolam a hatam mögött, szoval megvédett.
2016. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam értelmezni. De így érthető mostmár. És neked is volt ez a vonzalom? Hogy megőrülsz érte?
2016. márc. 22. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kemény volt, de ő nem lépett semmit.

Mivel megbeszeltuk hogy én meg egy v pár alkalom miatt nem is fogok belemenni, igy az, hogy nem lépett egyertelmuen jelenti hogy mást nem is akart volna tőlem.ez nagyon betette a kaput es szepen elmult az erzes. Habár ha látom valami még ott van...

2016. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!