Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapcsolatban vagy/ családod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagy/ családod van megtetszhet a szomszéd családos férfi/nő?

Figyelt kérdés
Történt valakivel hasonló? Lett valami folytatás?

2016. márc. 22. 21:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy alkalomba pedig nek mennél bele?
2016. márc. 22. 23:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt. Meg is csaltam az akkori párom. Nem érte meg. Évekig szenvedtem, mert szerelmes lettem, viszonzatlanul. Az akkori párommal ha nem csalom meg, akkor sem lett volna túl hosszú kapcsolat. Fiatal voltam. Na meg azt a būntudatot. Soha nem éreztem olyan rosszul magam utána. :(

Azóta is van hogy vonz valaki, de nem él a közelben és nem tudnàm megcsalni a férjem. Szeretem, tisztelem. Testi vonzalomért nem adnám fel az eddigi életem. :)

2016. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nálunk a szomszédságban történt ilyen. Volt egy pasi és annak egy felesége. A pasi nagyon kövér volt, olyan 150 kg-ra tippeltem. A felesége egy napon eldöntötte, hogy segít neki lefogyni. Ez lett a veszte. Olyan 1-1.5 év alatt igazi álompasit varázsolt belőle. De komolyan...A kettővel mellettük lakó szomszéd neje meg szemet vetett rá. Elkezdett a pasi körül legyeskedni és össze is jöttek. Azt nem tudom, hogy ők mondták-e el aztán, hogy együtt vannak, vagy valahogy kiderült, de amikor felszínre került az igazság, mindkét család beleroppant. Ez már pár éve történt. Azóta már a házasságtörő pár sincs együtt, illetve a családok is szétmentek, el is költöztek a faluból. Hogy ennek mi értelme volt?
2016. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11 ha választani lehet, ugy nem.

De olyan alapon, hogy lehet több lesz belőle, ugy más.

De jo kapcsolatban meg nem éri meg hibákat magamra vállalni hogy aztán a másik sérelmeit hallgassam bologatva, vagy bocsanatert esdekelve, ami talán évek mulva is megmaradhatna köztünk, vagy félhetnék h visszakapom.


Max nem biztos kapcsolatban lépnék félre bosszubol meg ehhez hadonlok amikir az sem számit már, ha rámegyünk esetleg.

2016. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mikor latod te alsoban a szomszéd férfit? :D csak nem abban tereget?
2016. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!