Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit szexinek találsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szexinek találsz, abban benne van a személyisége is vagy csak külső alapján gondolod így?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Külső.
2016. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jesszus, csak a külső? Akkor gerjedhetnék egy szoborra is. Abban benne van a férfi határozottsága, férfiassága, a kisugárzása is.
2016. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mármint a másik szexuális kisugárzásában. 2. voltam.
2016. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
Én benne érzem igen.
2016. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én esetemben két teljesen szürke nő is szexivé vált a szememben, ahogy komolyabban megismertem őket. Külső alapján fel sem figyeltem rájuk, később meg mindkettőből párkapcsolat lett.
2016. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Általába' az szok' lenni, hogy a csajszikák asztat szeretik, ha a férfi az féfijjas, vagyis a baltát úgy suhincsa, hogy 2 fát rögtön kivág és ahogy visszafele jön a fejsze még egy proit is kettévág. De keménylegény legyen ám, szóval ha mennek a csárdába, akkor aztán dörrentsen oda az ostorral a pincérzetnek, hogy hozzák má' kifelé a kaját. És ha csak 1 kg színhúst kap akkor aztán a karikással csapjo oda a pincérzetnek! A szekérrel is jól bánjon, csapjo oda a rárónak, ha nem elég gyors.
2016. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A személyisége is benne van! Egy unalmas ember nem szexi, akármilyen is a teste.
2016. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mind a kettő
2016. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ha elképzelem, akkor valami belső dolog lehet ez, mert a legjobb csajt és a legmenőbb srácot úgy képzelem el, hogy a csaj hosszú fekete ilyen törött haj, sötétebb ruhák, és kezében a Halál Keresztje, a srácnál pedig a Végzet pengéje. A srácnak tiszta fehér haja van, térdig érő bőrkabátja és sötétkék polója. mindkettő bakancsot hord.


A csajszi lehet ilyen is:


[link]


Vagy


[link]

2016. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem írtó szexi tud lenni ha egy férfi okos és inteligens, persze azért a külső is hozzáad
2016. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!