Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól kezdi végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kezdi végre érdekelni a lányokat a külső helyet a fiú személyisége, jelleme, a lányok miért nem úgy válogatnak, ahogy én fiúként, miért számít nekik annyir a fiú külseje?

Figyelt kérdés

Akárhány lánnyal is ismerkedem, azt tapasztalom, hogy nekik a külső az elsődleges az a legfontosabb. Én teljesen kiábrándulok a mai csajokból, szeretném, ha végre lenne olyan lány, aki nem a külsőt nézi, hanem azt, hogy én kedves vagyok vele és tudnám szeretni. Legutóbbi randin is a csaj valami jó pasit várt, láttam rajta, úgyhogy nem is nagyon erősködtem, már így is elég kínos volt nekem, hogy még rám sem bírt nézni, annyira rondának tartott. :(

Igazából annyi a baj velem, hogy nagy csúnya orrom van és ettől az egész arcszerkeztem torz, nem vagoyk egy tökéletes Justin Bieber és Brad Pitt keverék, ami a lányoknak kell így minden randim úgy végződik, hogy utána már nem is keresnek többet a lányok, pedig ez a lány is a randi előtt napi szinten keresett, de nem tudta, hogy hogyan nézek ki, aki tudta, az már fészbukon is lekopott.


2013. ápr. 3. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fordítva is lehetne a kérdés....

Kár ezen a témán lovagolni.

2013. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"nem vagoyk egy tökéletes Justin Bieber és Brad Pitt keverék"


te jó ég. xDDDDDD örülj neki! :D

2013. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak! Ti pasik is ilyenek vagytok...majd találsz egy olyan lányt aki a belsőd nézi, csak ahhoz idő kell.
2013. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kár, sőt... Nézzetek szét, mennyi csúnya, kövér lánynak van sokszor igazán helyes pasija, ellenben hány átlagos fiú van egyedül, pár nélkül. Ezen kéne elgondolkodni, hogy miért ilyen válogatósak külsőre a lányok, miért teszik tönkre tök normálisan kinéző, de nem szuper pasik egóját, miért nőtt meg így a mai csajok egója, miért van annyi önbizalomhiányos, rends fiatal fiú?!
2013. ápr. 3. 19:20
 5/19 anonim ***** válasza:
futólépésben üvöltve menekülnék előled, ha Justin Bieber-Brad Pitt keveréke lennél! :D
2013. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lassan 25 leszek és semmi, ti láynok meg már 12 évesen bárkit megkaphatnátok, nicns igazság. Ti sosem nélkülöztök, mi fiúk meg igen.
2013. ápr. 3. 19:21
 7/19 anonim ***** válasza:

mellesleg ne sértődj meg, de nem a külsőddel lehet gond, ha a randira igent mondanak, és utána nem keresnek...

ha így állsz hozzá, ezen görcsölsz, hogy egy lánynak se tetszel, akkor nem lehetsz túl felszabadult, nem az igazi egy feszengő fiúval lenni. lehet, hogy emiatt nem nyílsz meg, nem tudnak veled beszélgetni.

2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egód az van...te rendes fiú vagy...akk meg ne irigyeld a 'kövér' lányoktól a helyes pasikat.....am meg ez totál nem igaz, mert attól, hogy van 1-2 ilyen ismerősöd attól még más is lehet magányos...
2013. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kb. 120. Amelyik lánynak nem a külső számít, annak a pénz. A személyiség egyetlen lányt/nőt sem érdekel.
2013. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Küldessz képet?:) 22N
2013. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!