Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha két ember összetartozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha két ember összetartozik, végül egymásra találnak, ha minden összeesküszik is ellenük"-Ti hisztek ebben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Ha annyira összetartoznak, nem akarnak lemondani egymásról. Ez a kényelmi szövege azoknak, akik félre akarnak dugni, de jó lennél nekik talonba, ha már kiszórakozták magukat.
2016. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem. Ez csak a brazil szappanoperákban működik és ott is azért, hogy végtelen ismétléssel meg lehessen magyarázni miért kell 234x is szétszedni a főszerelmes párt sötét ármánnyal, és a néző továbbra is ott üljön a képernyő előtt, mert tudja, majd valamikor az 10234. részben már tuti összejönnek és boldogan élnek míg el nem patkolnak!


Ezzel az elvvel az a baj, hogy reményt ad, és az ember sokszor fut ennek tükrében fölös köröket. Egy barátnőm is meg volt róla győződve, hogy egy fiút neki találták ki, csak ugye a fránya körülmények miatt nem jött össze. Mindig várt, aztán amikor úgy nézet ki, hogy lesz valami akkor mindig kiderült, hogy mégsem. A valóság meg az volt, hogy a fiú baromira élvezte azt, hogy a barátnőm kis naiv, és így legálisan lett egy szeretője. Persze ő élte a kis életét, meg a szemét barátnők, meg a suli, de a valóság az, hogy küzdeni sem akart csak kifogásokat kereset, amivel még megdughatja.


Amíg ott a lehetőség addig kell megragadni. Ha tényleg ő az igazi akkor VELE kell leküzdeni az akadályokat és nem várni mint Csipkerózsika a szerelemes megerőszakolásra!

2016. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, csak hát az emberi elme erősen korlátozott annak eldöntésében, hogy ki az, akivel összetartozunk. Egy elvakult szerelmes hajlamos az éppen aktuális kiszemeltjével kapcsolatban ezt hinni, még akkor is, ha az "őrangyala" ott integet a feje felett, hogy hagyd már a csudába, nem is őt szánta neked a sors.
2016. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A dolgok mindig össze esküsznek, valójában sima ügy nincs, ez inkább hozzá állás kérdése, ami az agyban dől el, hogy most igen megpróbálom, ha körülmények bonyolultak is. Mindig lesz zavaró körülmény, az ónbizalmadon múlik, hogy ennek ellenére cselekszel-e. Ha egyik fél se meri megtenni az első lépéseket, akkor hogy találnak egymásra?
2016. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmiféle tudományos, értelmes indok arra, hogy miért létezne olyan, hogy "két ember összetartozik". Tündérmese gyerekeknek, semmi több.
2016. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem.


1. nincs olyan, hogy két ember "összatartozik", legalábbis nincs semmiféle sorsszerű, karmikus vagy természetfeletti oka.

2. ha a körülmények nem teszik lehetővé, akkor nem fognak egymásra találni.


Ez sajnos csak egy romantikus közhely. Nem kell mágikus csodára meg a sorsra számítani, hanem meg kell tenni érte, amit lehet.

2016. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, de nem elég egymásra találni, tenni is kell a kapcsolatért. Tehát hiába találunk egymásra X-edik alkalommal, ha még mindig elkövetjük ugyanazokat a hibákat, akkor nem fog működni X+1-edjére sem. És akkor hiába a tökéletes összhang, meg a "jó lenne, ha minden körülmény jó lenne", az nem számít.

Én hiszek abban, hogy minden ember okkal van az életünkben, és tanulnunk kell egymástól. De az már a te döntésed, hogy megtanulod-e a leckét - nem vagy rákötelezve, nincs olyan sors, hogy veled ez lesz és pont. A Tökéletes Társat is elbukhatod, ha elég hülyék vagytok hozzá.

2016. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az események a döntéseink és tetteink alapján alakulnak. Lehet ,hogy egy döntés során rátalálsz egy lányra/férfira akit nagyon szeretsz de nem tudhatod ,h ha máshogy döntesz akkor nem találtál volna valakit aki még ennél is jobban szeretnél...
2016. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Igen,részben.bár Én inkább azt az elvet vallom,hogy ha igazán szeretsz valakit,bármi történjék is harcolsz érte kettőtökért,hogy együtt lehessetek.S nem hagyod,hogy bárki/Bármi közétek álljon.
2016. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 István1979 válasza:

Én hiszem azt, hogy az utunkat, a küldetésünket mi választjuk mielőtt leszületünk. Haladhatsz az ösvényeden, vagy letérhetsz róla. Az előbbi simább, a másik akadályokkal téli. Nem azt mondom, hogy még kell futamodni a döntések elől és kitérni a problémák útjából, csak hagyni kell a dolgokat alakulni. Mindennek oka van. Néha a legkisebbeknek is.

Én is találkoztam a társammal 15 éve. Nem tartott sokáig, rengeteg kétséget, kérdést hagyott maga után, nincs nap mikor ne jutna eszembe. Most már tudom, hogy nem alakulhatott akkor másképp, mert ha nem így történik, nem tudom megtapasztalni azt ami vár/várt még rám. Nem biztos, hogy minden életünket a társunkkal kell leélni.

Mostani tudásommal azt mondom küzdj érte és engedd el a görcsös irányítást. Az életed vele vagy nélküle, de a legjobban fog alakulni. Lehet, hogy most úgy érzed kaptál egy nesze semmi fogd meg jól választ, pedig nem.

2016. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!