Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ide írnak, elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ide írnak, elvileg felnőttek, mégis képesek leírni olyan szavakat, hogy kirohannék a világból. Tényleg ilyen sok a műveletlen ember? Ti választanátok ilyen embert párotoknak?

Figyelt kérdés
Mijen, muszály, nálla, ilyesztő, menyi es társaira gondolok.
2016. márc. 21. 06:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem mindenkinek lyó a hejes irása, akor mi van? Semit nem árul el egy emberöl, max anyit, hogy végigtalpalt egy vacak oktatási rendszert, ami tönkreteszi a gyerekeket...
2016. márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem választanék ilyet, mert ha nem tudott megtanulni írni, az azt jelenti, h neki az áltsuli is gondot okozott, szóval nem intelligens ember, nem képzett. Nagyon mások lennénk. De nem aggódom, majd biztos talál magának olyan lányt, aki azt írja, h "mien" és akkor majd egymásra találnak és mindenki boldog lesz.
2016. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Igen elvileg felnőttek. Mint az elvileg többdiplomás aki két gy-vel írja az egyetemet.
2016. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
Not to mension; mássalhangzókettőződés
2016. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Először is, igen sok lehet itt a kiskorú. Másrészt a 18 évvel csak jogilag felnőtt valaki, nem agyilag.

Harmadrészt pedig a műveletlenség nincs kapcsolatban az életkorral.


Nem, nem választanék ilyen embert páromnak semmilyen körülmények között.

2016. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 2#...

Én pl diszlexiás vagyok, nem az aki ezt állítja mentegetőzés gyanánt, hanem az akinek valóban van ilyen diagnózisa. Igen gondot okozott nár az általános iskola magyar/nyelvtan része is, ennek ellenére informatikai mérnöki diplomám van.

Tény, hogy a magyar nyelvben vannak gyakran súlyos elírásaim, illetve hibáim, de a tanult nyelvekkel gyakorlatilag nincs gondom...

Angol marketing cégnek dolgozom webfejlesztőként.

Köszönöm, intelligensnek tartom magamat, annak ellenére, hogy rossz a helyesírásom, mikor nem figyelek rá görcsösen...

Az ég világon semmit nem mond el egy emberről a helyesírása... Ellenben ez a nagy tudálékoskodás és leszólás annál többet az olyan egó huszárokról mint ti a kérdezővel...

2016. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

Mellesleg a muszályt én is gond nélkül leírom ly-al mivel ha most nem hívjátok fel rá a figyelmemet akkor lövésem nem lenne, hogy j vagy ly... Soha nem értettem és nem tudtam csak a bemagolt szavakat tudom... Pl, hogy csak a lyuk elején ly...

Legjobb barátom 33 éves létére szótagolva olvas, ennek ellenére summa cum laude végzett matematika szakon...

2016. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
Utolsó. Régen tanultam helyesírást, de ha már vmi nem biztos akkor utánanézek, illetve ott a helyesírásellenőrző. Ezt a szöveget is le tudtad írni hiba nélkül, gondolom máskor is törekszel rá. Sztem a kérdés célcsoportja pont nem te akartál lenni.
2016. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
#6: Az így írok igen kicsiny része diszlexiás, a nagobb részük simán csak buta, ami nem csak a betűtévesztésből, hanem az egész fogalmazásból is látszik.
2016. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk hajlamos vagyok az elírásokra, meg amúgy sem tökéletes a helyesírásom, de a kérdésben írt példák nagyon bántják a szememet. Amit nem értek, hogy ezeket egy helyesírás-ellenőrző program simán kiszűrne. Tudom hogy nem mindent tudnak ezek a programok kiszűrni, de ilyen alap dolgokat simán. Ha valaki tudja magáról hogy nem tud helyesen írni, szerintem nagyfokú igénytelenség nem használni.
2016. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!