Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen felhúzod magad és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen felhúzod magad és hisztizel?

Figyelt kérdés
Tudtál vagy majd szeretnél ezen változtatni?
2016. márc. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, elég heves vérmérsékletű voltam/vagyok.

Az évek alatt viszont sokat javult ez a helyzet. Egyrészt fejlesztettem az önbizalmamat, mivel nekem legtöbbször annak hiányából eredtek a hisztijeim, sértődéseim. Ezen kívül megtanultam lazábban venni a dolgokat és nevetni magamon.

2016. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Igen, hisztis p-csa vagyok és képtelen vagyok nyugton maradni. Próbáltam változtatni, de magamban tartani az ideget még rosszabb volt. Úgyhogy inkább hisztizek, legalább kiadom magamból és megnyugszok :D
2016. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is könnyen fel tudom húzni magamat, és ezt szeretem is szóvá tenni. Igyekszem változtatni ezen, és kétszer is átgondolni a szitut, hogy mennyire jogos.
2016. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13 éves koromig igaz volt rám ez. Egy kiállhatatlan hisztis pcsa voltam, nagyon heves vérmérséklettel.

Meguntam, hogy mindig mindenen felhúzom magam, mindenkivel összevesztem, barátnőkkel és családdal is napi szinten. Nem is értem, hogy bírtak elviselni.. Aztán páli fordulat és azóta birka türelmem van.


Nem szoktam hisztizni. Ha bajom van, annak oka van, és nem hisztinek hívják. Emellett nagyon nehéz kihozni a sodromból. Hogy hogyan sikerült ezt megvalósítani..fogalmam sincs. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy megváltoztam. Szerintem azon a nyáron, amikor megváltoztam, tuti elraboltak az ufók és kicseréltek egy normálisabb változatra. :D

2016. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!