Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hevered ki, ha nem kellesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hevered ki, ha nem kellesz?

Figyelt kérdés

Hogy lépsz tovább???


Hónapok óta csak a kudarcok érnek, nagyon unom már... Nem vagyok szar csaj. Sőt. Mi van akkor???


2016. márc. 24. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit mesélj a konkrét eseményekről, mert így nehéz mit mondani.
2016. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolok, hogy nem fogok egy suttyó baromnak megalázkodni, és hagyni neki, hogy eltaposson. Mert igenis fogok a jövőben olyat találni, akire azt mondom hogy pontosan ő az aki nekem kell, és neki is csak én kellek, senki más. És az a srác jobb lesz mint az akinek nem kellek.

Persze ezzel nem azt mondom, hogy akinek nem én kellek az már ízlésficamos, vagy hasonlók.

2016. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amióta megcsalt az exem, én sem kellek senkinek, pedig nem úgy ismerkedem, hogy "szia, megcsalt az exem"... Mondjuk én már szinte megszoktam az elutasításokat. Főleg ahhoz képest, hogy tavaly 2 nagyon szép barátnőm volt.
2016. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés,én is szeretném tudni rá a választ.

Hoppon maradtam és váratlanul ért.Fáj nagyon.


Egy nem "szar" pasi.38F

2016. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Befordulok, emésztem magam, néha inni szoktam magányomban egy keveset, próbálom elfoglalni magam valamivel, néha eszembe jut az öngyilkosság, ilyen apróságok. Aztán elmúlik, és megint forogni kezd a mókuskerék. Tudom, mit érzel, én egész eddigi életemben gyakorlatilag csak elutasításokat szedtem be, a legrosszabb az, amikor hazudnak. Ha bennem van annyi gerincesség, és odaállok valaki elé, kinyilvánítva azt, hogy érdekel a másik ember, akkor szerintem benne is legyen annyi tisztesség, hogy ne hazudozzon, hanem mondja meg őszintén, hogy bocs, de nem megyek veled sehová, mert...
2016. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenkit érnek kudarcok, még a legjobb csajt/pasit is, sok kudarc ért már engem is.

A lényeg, hogy soha ne sajnáltasd magad és ne add fel, ha ezt betartod idővel jobb lesz, mert ha magadba sem hiszel, más miért hinne? :)

21/f

2016. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, egyszerűen elfogadod a tényt, hogy nem kellesz se annak se annak se amannak. Nem sírdogálhatsz örökké, ráadásul ha nem vagy egy szar csaj, ki is nézel valahogy és ismerkedsz is, előbb utóbb kelleni fogsz valakinek.

2 dolgot tehetsz vagy lesz**arod , és próbálkozol tovább nem adod fel, vagy feladod és szomorkodsz és mindenhol szenvedtetni fogod magad.

2016. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hason fekve zokogok mint egy pisis kislány aztán alaposan berúgok majd hagyom a fenébe és továbblépek.
2016. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy én úgy gondolkodok a kapcsolatokról, hogy az egy közös valami, kölcsönös bizalom, kölcsönös szeretet, kölcsönös támogatás stb. Ha nem kölcsönös akkor nekem nem kell. Főleg hogy van egy nagyon jó lány barátom, akire számíthatok ha valami nehézség van, meg ő is rám és sokat is segítünk egymásnak, ami egy sima barátságba belefér (csak barát és nem is akarunk többet, nem is történt köztünk semmi, pont ezért mert ez egyfajta biztonságérzetet nyújt mindkettőnknek). Szóval hogyha egy olyantól nem kapom meg azt a fajta hozzáállást a szerelmemtől, amit egy sima barát megad, akkor nincs mit sajnálnom. Amúgy meg normális, rendes, jó embernek tartom magam, szóval lehet még ő járt rosszul.
2016. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki utàn futni az a legmegalazóbb dolog a vilàgon. Ha össze is jön az illetövel, elöbb utóbb azt veszed észre, hogy te vagy az alàrendelt a kapcsolatban. Én a helyedben vàrnék amig valaki olyannal hoz össze a sors, aki szamàra ugyanannyira fontos vagy, mint amennyire ö fontos neked.
2016. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!