Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan tetted túl magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan tetted túl magad azon, hogy életed szerelmének nem kellesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy ... iszok ...
2015. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint mindenki más.Megpróbáltam felfogni,hogy vége,és próbáltam nélküle élni az életem.Próbáltam magam lefoglalni,a saját életem építeni,új hobbyt keresni stb..

Igaz ez sok idő,türelem,és kitartás..


Amúgy lehet most életed szerelmének érzed,de ha jön az életedbe egy új szerelem nem így fogod látni..2x átéltem már :)

2015. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy hiszek abban, hogy akinek nem kellek, az nem életem szerelme. És így is lett.
2015. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy be sem próbálkoztam nála, messzire elkerűltem, és így megkiméltem magam életem legfájdalmasabb visszaútasítástól!

Hu egy zseni vagyok:)

24f

2015. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És eme kínos szitun, hogy lehet átsiklani úgy, hogy mindketten osztálytársak vagyunk?
2015. jan. 22. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem életed szerelme, csak egy diákszerelem ... tudatosítsd magadban, hogy életed szerelme még valahol nagyon messze jár és majd felnőtt fejjel, éretten fogod tudni megtalálni!
2015. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont ez most nekem tényleg nagyon kellemetlen, hogy össze is vagyunk zárva. Legszívesebben nem is mennék többet suliba.
2015. jan. 22. 12:29
 8/10 anonim válasza:
Hetekig depiztem. Öngyilkosságon járt az eszem. Utána meguntam és beleszartam az egészbe. Basszák meg! Egy pin@ sem ér ennyit.
2015. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy hiszek abban, hogy akinek nem kellek, az nem életem szerelme. És így is lett."


Ezzel teljes mértékben egyetértek. Ez az oka annak, hogy minden kapcsolatom után viszonylag rövid időn belül talpra álltam, és újra szerelembe estem.

2015. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsikém, ez még csak a kezdet.
2015. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!