Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond ha nekem párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha nekem párkapcsolatnál alap, hogy a következő dolgokat ne kövesse a barátnőm?

Figyelt kérdés

NE tartsa valósnak az alábbi dolgokat:



csodák

vallási fundamentalizmus

reinkarnáció

kreacionizmus

Ima

szent ereklyék

transzszubsztanciáció

szentháromság

angyalok

karma

angyal terápia

hit gyógyítás

antropozófia

alfabiotika

szcientológia

szellem sebészet

ördögűzés

stigmák

Ouija tábla

okkultizmus

spiritulizmus

vudu

akasha feljegyzések

világvége jóslatok

testen kívüli élmény

torinói lepel

Ajurvédikus orvoslás

aromaterápia

homeopátia

akupunktúra

shiatsu

oltás ellenesség

köpölyözés

kiropratika

bioharmónia

reflexológia

rolfing kezelés

kineziológia

méregtelenítés

fülgyertya

előző életeket feltáró regressziós hipnózis

feng shui

csi

csakrák

reiki

auraterépia

chemtraill

asztrológia

számmisztika

üreges föld

holdra szállás tagadása

varázsvessző

ley vonalak

orgon energia

tenyér jóslás

gabonakörök

ektoplazma

telepátia

tarot kártya

kristályenergia

automatikus írás

geomancia

levitáció

távérzékelés

szellemek

szeánszok

kopogó szellemek

látok


2016. márc. 24. 22:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

25.

Mért lennék Buddha? Honnan kellett volna tudnom, hogy "az előző életet feltáró regressziós hipnózisra" gondolsz és nem arra, amit a tudomány használ pl fájdalom szindromákban vagy fogászati érzéstelenítésre?

2016. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Az imával még mindig nem értem, mi a baja. Nem állsz szóba olyan lánnyal, akinek vallása, hite van?
2016. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
90%

Az akupunktúrával keleten több ezer éve gyógyítanak, de szerinted hülyeség. Az aromaterápiát is elég rég használják. A méregtelenítés is több évszázados megfigyelés, pl a húsvéti böjt is az, csak a parasztembernek úgy tudták beadagolni, hogy vallási köntösbe csomagolták. A hit gyógyítás pedig a placebo hatás is, erről pedig nem egy tanulmány született. És orvosi berkekben nem véletlenül mondják pl. főleg rákos betegeknél, hogy higgyen a gyógyulásban, mert ha elveszti a hitét abban, hogy meggyógyul általában gyorsan romlik az állapota a betegnek és meghal. Persze vannak esetek, akik menthetetlenek, de "könnyű" eset is belehalhat a gyógyítható és túlélhető betegségbe ha feladja.


Szóval elég sok fogalmat összedobtál. Konteo elméletektől kezdve az ezotériáig.


Egyébként én hiszek a reinkarnációban is, hogy aki gyereket kínoz, öl vagy egyszerűen egy beteg állat az csótányként fog újjászületni és agyontapossák. Különben elveszteném a hitem abban, hogy a bűnös megbűnhődik és van értelme ezen a világon élni.

2016. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem hiszek a csakrákban. De! Jógán tanítottak csakrazárakat, mint a medenceizmok megfeszítése vagy a köldök befelé és felhúzása.

Baromságnak hangzott, de rájöttem, hogy az egyik az incontinentia, másik meg a reflux ellen véd.

Csak amikor kitalálták még nem volt sem boncolás sem gastroscopia.

2016. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

# 31


Mondjuk onnan, hogy feltehetőleg tudsz olvasni. :D

2016. márc. 25. 00:01
 36/45 anonim ***** válasza:
90%

Pusztán nem vagyok hajlandó áltudományos, kuruzsló, vallási és paranormális - te higagyu, a kiropraktika miota tartozik ezek koze?


Kivanom soha ne serulj meg es soha ne legyen kiropraktor segitsegere szukseged, amikor egy gyerekkori nyakbalesetbol fakado migrenedet kezeli.


Tisztaban vagy egyebkent az altalad felsorolt osszes kifejezessel? Csinaltal kutatast, atfogo ellenorzest es bizonyitottan megcafoltad ezen dolgok letezeset, vagy csak wikipediaban mindegyikre rakerestel es elolvastad az elso sort?

2016. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Ami nem világi baromság azzal tisztában vagyok. :)
2016. márc. 25. 00:11
 38/45 pörölycápa ***** válasza:

Egyébként hogy válasz is érkezzen a kérdésedre, ne csak kötekedés :D Nem gond, olyan elvárásokat állítasz, amiket csak szeretnél, a te dolgod. Persze ezzel leszűkíted a szóbajövő lányok körét, de hát ha téged zavarna bármelyik dolog, és nem tudnád tolerálni, akkor jogos a feltétel.


Nem lehetetlen ilyen lányt találni, én sem hiszek pl semmiféle ezotérikus dologban. Érdemes tudományos háttérrel rendelkező lányok között keresgélned, ott hamarabb találsz ilyet.


Nekem is hasonló elvárásaim vannak a barátommal kapcsolatban, nem akarom magam azzal fárasztani, hogy próbáljam győzködni az ördögűzés szükségtelenségéről... :D

2016. márc. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Nekem meg pont fordítva van. Nálam labdába se rúghatnál. :D
2016. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gond, van közötte tényleg sok baromság, ilyen pl a scientológia, ezzel foglalkozó társat biztos nem vállalnékbe, meg a holdutazás tagadás, nevetséges. Más kérdés hogy olyan idegesítő kis seggdugasz társat sem akarnék magamnak, mint amilyen te vagy. :)
2016. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!