Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak milyen esetben raknak be baratzonaba egy olyan not aki tetszik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

A férfiak nem raknak barátzónába nőket. Még ha nem is tetszik annyira, de ha nincs éppen senkijük, és adódik az alkalom, egy numerára mindig jó lesz. :D


Maximum nagyon régi barátságnál fordul ez elő.

2016. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Barátzónába egy nőt, aki tetszik? Ilyen nálunk, férfiaknál nem létezik! Vagyis úgy igen, hogy a "barátzónás" csajokat hupákolásra használjuk, csak éppen ez már nem nevezhető barátzónának.
2016. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát a férfi akinek tudom, hogy tetszettem ( mondta, kimutatta) kérdezte hogy ugye mi barátok vagyunk.. Nem tudom mire veljem ezt.. Lehet már nem tetszem neki.
2016. márc. 25. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:
pl ha az adott nő nem passzol hozzám, vagy barátja van.
2016. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány barátom aki tetszett de már elmult..elég a barátság.
2016. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 férfi barátom van. Meg most lett egy egészen jó induló barátság,amit a férfi akart,pedig tetszettem neki és őis nekem. Mivel egy érett férfiről van szo ,aki tényleg rendes (és ráadásúl jó kigyurt,lám mégsem bunko) és eltudta mondani hogy a vonzalom ellenére miért csak barátként akar rám tekinteni...nem részletezem. Megértettem és heti szinten kétszer találkszunk,jókat beszélgetünk. Ugyhogy igen is van ilyen.

Kedves kérdező,sztm az a legegyszerübb ha megkérdezed.

N24

2016. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kicsit gaz szerintem megkerdezni..lehet rosszul ertelmeztem, hogy tetszem neki...
2016. márc. 25. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis nincs barátzóna Nőkben?!!

A magyarázat többnyire az, hogy van valami olyan tulajdonsága, ami miatt tudom, hogy nem lenne közöttünk jó a kapcsolat, de a személyisége vonz. Ilyen problémás tulajdonság lehet a féltékenykedés,rossz időbeosztás, munkahely, politikai nézet, esetleg hobbi,de még a dohányzás is.

Az alapvető, és számomra fontos emberi értékeknek viszont egyezni kell, mert egyébként nem tudnék bízni benne és akkor nem lenne a barátNőm.

38F

2016. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kiderül róla hogy ribi
2016. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl. azért, mert van nejük. Én így kerültem barát zónába.
2016. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!